Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan élte meg az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg az első olyan szexet, amikor nem használt óvszert?

Figyelt kérdés
Mennyivel volt jobb, mennyivel jobban élvezte?
2021. máj. 8. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. semmi különbséget nem éreztem.

Lehet azért, mert feel thin durexet használtunk előtte is.

2021. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább az volt furcsa, mikor először használtam 🤷‍♂️
2021. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként kicsit furcsa volt, hogy nem kell. Tablettát kezdtem szedni, mindnent betartottam, de kicsit akkor is izgultam, hogy biztosan működik-e majd. De aztán néhány alkalom után felszabadító volt, hogy akármikor egymásnak eshettünk. És jó érzés volt 100%ig a partnerem érezni.
2021. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%
Hát én a szüzességem is így veszítettem el, mondta a csaj, hogy csináljuk gumi nélkül, nekem nem kellett kétszer mondani. Persze gyógyszert sem szedett. Isteni volt.
2021. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!