Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fodrászok és kozmetikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodrászok és kozmetikusok mennyire nyitottak?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül csak szexuálisan értelmezendő a kérdés. Nőnemű szakemberekre gondolok (bár nem feltétlenül kellene hozzá végzettség


Van köztük nudista..?



2021. máj. 8. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A fodrászok eléggé, sok csajtól hallottam hogy féltik is kicsit a pasijukat tőlük.
2021. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

..meg olykor félnéger is.....


Mintha azt kérdeznéd, hogy a pékek meg a lottóárusok szeretnek-e nyílt vízben fürdeni.


Mi köze a szakmának az - emberi - nyitottsághoz?

2021. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

2

Hogy ne lenne köze, a szakmát jobb esetbe mindenki maga választja, aki szeret emberekkel társalogni mondjuk fodrász, masször stb lesz, aki kevésbé pl egy cukrász.

2021. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második! Például egy mélyen vallásos, zárkózott ember nem megy el didibárba dolgozni.


Ennyi köze van hozzá ;-)

Az a baj, hogy te abból indulsz ki hogy hülyeség a kérdés.

2021. máj. 8. 23:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból indulok ki, hogy mindannyian egyediek vagyunk, mindegy, hogy mi lóg vagy szelel a lábunk között.


Igenis lesz zárkózott fodrász és beszédes cukrász!

2021. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

5

De nem ugyan annyi %-ban. Általánosságban tuti a fodrász csajok lesznek cserfesebbek, a cukrász csajok meg mondjuk pl szkanderben lesznek jobbak, a cipelések miatt.

2021. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Én a körmösök él tapasztaltam hogy köztük elég sok a könnyűvérű.

Mondjuk ha belegondolsz a fodrász körmös szempillás stb munkát általában a butábbacska réteg végzi. A butább lányok közt meg sok a könnyűvérű vagy akit pár szép szóval meg lehet fektetni.

Mikor találkozok ilyen típusú csajokka és kiderül hogy ő körmös...:D már csak nevetek magamban h nahát mennyire váratlan h ez a szakmád:D

N

2021. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Neked mi a szakmád?

2021. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nyitottak mint pl. a bolti eladók, felszolgálók vagy bárki más aki emberek között dolgozik. Nem a szakmán múlik ki milyen ember, ne skatulyázz. S igen biztos van köztük nudista IS, meg olyan is aki szégyellős és "beéri" egy pasival és nem könnyűvérű, avagy bigott vallásos IS.
2021. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Egesz nap pasik csapják a szelet, 10 év alatt egyszer kétszer elcsábultam én is.
2021. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!