Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok többségének miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többségének miért a magas fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
abban bíznak hogy a farka is átlagon felüli?
2021. máj. 9. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az okot nem tudom de nekem is a 180cm feletti pasik tetszenek. Ha meg nagy is van neki az csak hab a tortára.
2021. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert vonzó, férfias, biztonságérzetet ad.

Egy normális nő tisztában van vele hogy a magasságnak semmi köze nincs a farokmérethez.

2021. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
190 vagyok, a farkam erős átlagos, 15/4.3. Közé nincs a magasságnak az intim mérethez.
2021. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A farok mérete, hogy kapcsolódna ide?

Nekem egy magasabb férfi biztonságot ad, és általában vonzóbbnak/magabiztosabbnak is tűnik.

2021. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En pl magam is magas vagyok 173;cm es nem egy nadszal :D (csak olyan noiesen vagyok telt) es volt már alacsony pasim aki vekony volt és mellette meg koverebbnek éreztem magam. Valamit nem tudott felemelni, atrakni ide, oda, erted :D meg szex közben pl nem tudtuk asztalon csinalni mert nem erte fel... :D magasabb faszik mellett nem hogy biztonságban érzem magam de tobb szempontbol is előnyös ha valaki magas
2021. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb hozzábújni, kellemes mellette sétálni, olyan, mintha a várat védő erős bástya/őrtorony lenne, ilyen biztonságérzetet ad, hogy magas. Meg másfelől esztétikai okai is vannak, nekem pl nagyon tetszik egy magas vékony testalkat, kb akkora gyengém, mint egyes férfiaknak a nagy mell vagy éppen egy kerek fenék. Van, hogy meglátok egy 180-210 közti srácot, aki épphogy kicsit túl vékony/minimálisan izmos és az agyam kb átkapcsol normálból kiéhezett módba és nézem, hogy milyen szépek a lábai vagy épp milyen jó eresek a karjai, szép csontosak a kezei, hosszúak az ujjai... stb. Más nőknek meg van, hogy a nagy mackók tetszenek, a "100 kg alatt csak karácsonyfadísz" elven lévők is szerintem nagyrészt magasabb férfiakkal lehetnek, mert egy 170 körüli vagy kisebb pasin 100 kg borzalmasan soknak tűnik, akár izom, akár zsír az.
2021. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet mindent a farokméretre visszavezetni...

Azért jó, mert esztétikus a magasság.

2021. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Mert buták .. Azért.
2021. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 176 cm magas vagyok, mindig a magasabbak jöttek be, mert számomra esztétikusabbak (nyilván nem arra gondolok, hogy egy alacsonyabb férfi nem nézhet ki jól, mert nincs így). A barátom 190 cm körül van (sose mértem le) és számomra ez ugyanúgy vonzó, mint a hosszú haja, ad némi biztonságérzetet és jobb érzés hozzábújni, amikor az állát ráteszi a fejemre, stb.

A magasságnak semmi köze a farokmérethez.

2021. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
203 cm vagyok 35 körüli (direkt nem írtam életkort). Sok nő szereti ezt a kombót, mert sportos vagyok, megvan az egzisztencia, magas vagyok. Hogy miért? A válaszok alapján amit eddig kaptam, mert mellettem biztonságban érezhetik magukat, és mert férfias a megjelenésem. Tapasztalatom szerint a nők, nagyon ritkán nézik a farok méretet, mert nekik nem a fa..z mérete az elsődleges, hanem hogy mennyire vonzódnak a pasihoz aki hordja, hogy mennyire van egyben.
2021. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!