Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék ilyen rosszlányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen rosszlányt?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék aki nem fogja vissza magát és úgy szexel mint a pasijával teljes hévvel és lendülettel,korlátok nélkül.Sajnos ilyen nővel még nem találkoztam az oldalon,baj ha maximalista vagyok és nem akarom kidobni a pénzem a szemétbe?
2021. máj. 10. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
+15000ft
2021. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hozzállásból itélve igen!

Lépj azon túl hogy nincs ingyen semmi. Kezdd ott hogy befizetsz társkeresőre és keresgélj, ahol vállalod ki vagy, van kor, nem, kép, hely és egyéb infó is rólad..


Az a férfi aki így áll hozzá, nem csiholhatja elő a szenvedélyes együttlétet nőből, max fizetett szexnél -> szerintem mivel tudod hogy csak azért kezes és simulékony vagy azért olyan amilyennek szeretnéd látni, nem adja meg azt az élvezetet és önbizalmi feltöltődést, férfienergiát ami miatt keresed.


Neked kell olyan férfinak lenni aki előhozza a Nőből azt amire vágysz!

2021. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőélmény. Drága dolog, de létezik.
2021. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem is értem, hogy mit akarsz? (Szerintem te magad sem!) Soha, senkivel nincs szex "korlátok nélkül". Ha ilyesmit akarsz, valoszinüleg kicsusztál a realitásokbol.
2021. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Ezen az oldalon? Gondolom rosszlányok és hirdetők


Meg olyan elvárásod van, hogy ahhoz te is kellesz mint megfelelő partner.

Meg akkor sem vagy a barátja abban az 1 órában lehetetlen hogy úgy csinálja mintha valóban izgulna rád pláne érezne valamit.

Vagy max akkor ha nagyon profi vagy és olyan szinten felizgatod

2021. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 12:12

ma 12:31


Akkor miért hirdeti magát sok csaj igy: "Minden kivánságod teljesitem" Teljes barátnő érzés.

2021. máj. 10. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyen csajt nem fogsz találni sehol.
2022. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!