Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szűz, vagy kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szűz, vagy kevés tapasztalattal rendelkező pasival szexeltetek, hogy történt az első alkalom? Ti irányítottatok? Lassan csináltátok, hogy tovább bírja, vagy nem fogtátok vissza magatokat? Mennyi ideig bírta elsőre, hányszor élvezett el?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 01:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Fiúk is írhatnak az első alkalomról.
2021. máj. 11. 01:38
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Friss élmény, most szombaton. Újdonsült páromnak még semmiféle élménye nem volt pasival. Csókolóztunk, simogattuk egymást, levettem a melltartóm és elkezdtem kézzel dolgozni neki, pár húzás után elsült. Kis pihi, szájjal felállítottam neki, majd beleültem. Már tovább bírta, kb. 2 perc után belém ment.
2021. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: most akkor ki, milyen nemű a sztoriban? mert a párodnak nem volt szexuális élménye pasival, szóval te is pasas vagy?
2021. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Ő pasi, én lány. Durva, hogy manapság ennyire nem egyértelmű már ez.
2021. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell, hogy védjem a második kommentelőt, hiszen igaza van. Elírtad a lényeget és én sem értettem pár percig, hogy, akkor most mi a gyász is van. Olvasd vissza, értelmezd, amit írtál és le fog esni, hogy nem a mi "értelmezésünkel" van ám probléma ;)
2021. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Ó bocsánat, látom már :D
2021. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
csak mert nekem sem volt még sosem szexuális "élménem" pasassal, de ettől a nők nem tartanak tapasztalatlannak :D
2021. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!