Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony alkatú fiú bejöhet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony alkatú fiú bejöhet egy sportoló lánynak?

Figyelt kérdés

Neki szép sportos alkata van. Nekem inkább vékony de magas vagyok.

Úgy látom mintha tetszenék neki, ez létezhet?


2021. máj. 12. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Kevés olyan fanatikusan sportoló nő van, akinek csak hasonló alkat jön be. Ismertem ilyet, az isten óvjon tőlük :) A magasság viszont fontos :)
2021. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ha összeszakadt módra vagy vékony, az nem azt jelzi felé, hogy sok közös lesz az életszemléletetekben.
2021. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejöhet. Volt atletizáló barátnőm, vékony és nem túl magas fiúként bejöttem neki. Mondjuk mindenben különböztünk, nem volt valami okos lány, de jó volt hármasugrásban, szép lábak, csak nem sok ész.
2021. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár... a kinézet egy dolog, a stílus, kisugárzás, személyiség sokkal de sokkal többet nyom a mérleg serpenyőjében. Viszont g.ci leszek: ha már eleve ilyen önbizalomhiányosan állsz neki akkor nem fogsz bejönni neki és nem azért mert vékony vagy.
2021. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!