Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb farokkal hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb farokkal hogy lehet jól szexelni ? Hogy a nőnek jó legyen?

Figyelt kérdés
14-15/5. Van valami speckó technika hogy egy kicsit jó legyen?

2021. máj. 12. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Kisebb faroknál sokat kell nyalni. Előtte, közben és utána is. Dugásnál pedig a csiklót izgatni folyamatosan.


A 14-15 cm viszont egyáltalán nem kicsi, hanem átlagos. Pláne ha 5 cm vastag, akkor inkább még nagy is.

2021. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem kicsi hanem átlagos, a kicsi 10 alatt van. Szóval úgy legyen jó a nőnek, hogy... pont úgy csinálod ahogy szereti, ráhangolódsz, felveszed a közös hullámhosszt és nem könyvből akarsz dugni mert minden nő mást szeret.
2021. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó ezeket a nem kicsi csak átlagos férfi nyugtató vàlaszokat nem kérem. Technikát szeretnèk tanulni , javaslatokat szeretnèk
2021. máj. 12. 12:17
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Pedig nem kicsi, az enyém 15/4 és mégsem volt soha gondom vele 🤷‍♂️
2021. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, szerintem méretben hozzád illő hüvelyű nőt kell választani. Én elmondanám neki már ismerkedésnél, hogy mekkora. Innentől az ő felelőssége (ha nem megfelelő, de mégis engem választ)
2021. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ti amugy miért mondjátok egy átlagos méretre hogy kicsi? Nem méregetni kéne és aggódni hanem a lánnyal foglalkozni és ki tapasztalni hogy neki mi a jó, mert nincsen univerzális válasz rá.
2021. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5 és elmesélnéd hogy miért nem ?

Hogy mit csinàlsz és hogy tudsz kompenzálni ?

2021. máj. 12. 14:17
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 akkor megosztanád az általános tapasztalataidat hogy neked mekkora van az üres közhelyes mondatok helyett?
2021. máj. 12. 14:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy miről beszélsz kedves kérdező, soha semmivel nem kellett kompenzálnom. Hosszú előjátékot azt szeretem, de azon kívül semmi. #5
2021. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Úgy, hogy kitanulod az erogén zónák elhelyezkedését, és helyes ingerlését.
2021. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!