Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochista lányok, játszottato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochista lányok, játszottatok már kínvallatásosat? Izgatna az ilyen?

Figyelt kérdés
Úgy képzelem el, hogy a játék részeként fogságba kerültök, és különböző kínzásokon esnétek át, amiből vagy úgy szabadultok, hogy elmondjátok az előre megbeszélt dolgot (ez menekülőszóként is funkcionál), vagy pedig eltűritek a vallató egyre erősebb kínzásait, amit ő előre eltervezett, de ti nem tudjátok előre, meddig megy el, mi a napi menü (Persze annál többet sosem tenne, mint amiben egyébként is megállapodtok).

2021. máj. 12. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem de nem hangzik rosszul.
2021. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
NNnnnnem.
2021. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
igen, volt már hogy hasonlót csináltak velem és nagyon élveztem. viszont nem kell mazochistának lenni, hogy ilyen vágyai legyenek az embernek
2021. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van menekülő szó addig igen.
2021. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de kipróbálnám
2021. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen játszottam már ilyet. Nem volt előre eltervezve. Egy apró hülyéskedésként indult, eldugtam a párom mobilját mert idegesített hogy nyomkodja miközben beszélgetünk. Ez egyébként többször is előfordult, más apróságokon is, és elég könnyen, egy kis csikizéssel ki tudta belőlem szedni amit akart.. de akkor nem adtam fel olyan könnyen, és még én húztam fel az agyát h túl kevés amit csinál.. úgyh kikötözött és úgy csikizett, közbe felváltva kényezetett de úgy hogy sose hagyott elmenni, amikor már majdnem megőrültem elárultam neki, annyira beindult a látványtól h elkezdett dugni, arcomra élvezett aztán otthagyott kikötözve az ágyon két órára
2021. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 Azért egy kínvallatás igen fájdalmas szintig is el tud menni. Ha nem vagy mazochista, akkor nem biztos, hogy tudod élvezni.
2021. máj. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint többségében nyitottak vagytok rá. Hogy képzelitek el, milyen vallatási módszerket viselnétek szívesen?
2021. máj. 13. 13:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám, de azért húznék egy határt.
2021. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!