Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki foglalkozik bugyik eladásáv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estel.19 kérdése:

Ki foglalkozik bugyik eladásával? Miért, mekkora összeget lehet kérni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 14:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Általában 5K egy-egy darab, de volt olyan amiért 15K-t sikerült legombolnom a vevőről
2021. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Hany napig hordjatok eladas elott? Es mennyiert vettetek ami 5ert megy el?
2021. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Persze, féléves kimutatást, meg TB járulék levonásról igazolást ne küldjek?
2021. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Én 2k-ért veszem, és 4-5K nálam is.

Általában 1-2-23 nap hordást kérnek.

2021. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
*1-2-3
2021. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Maga a bugyi a drága. Nem 100 forintért veszem, szettben kb 10 ezer egy darab bugyi ami márkás és kényelmes. Ezt fizeted meg, nem azt hogy rajtam volt. Mivel 10ezer egy bugyi, amit megveszek, elmegyek érte, szóval benzin stb benne van. Egy napnál tovább miért hordanánk? Annyira hülye kérdések vannak itt... Higiéniai okokból minden nap cserélni kell. De igaz, hogy én is kértem már egy régebbi darabért (az kb 1500 forintos bugyi volt) egy tizest. De csak azért mert egyébként sem kellett és nem volt minőségi.
2021. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Téleg ennyi beteg ember van?
2021. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Jó nagy palimadár, aki használt bugyikat vesz. Aki profi mondom, hogy csinálja az üzletet eladói oldalról.


Kicsit ért a photoshophoz, oda photoshoppol valami amatőr lányt, hogy fogja a kezében a bugyit (amit a kínai boltban vettél 500 forintért), majd hozzá igazítja a napi dátumot. Kis pisit belekever a bugyiba, + egyéb anyagot ami folyáshoz hasonlít, egy kis izzadságot is hozzátesz, talán még vért is belekeverhet, mintha megjött volna, úgy hagyja pár napig, majd aki jelentkezik rá annak elküldi a bugyit 3000-5000 forintért amennyit jónak talál akkor éppen. A másik fél meg abban a hitben lesz, hogy valóban csajtól vette mert képek alapján nem fog kiderülni, hogy össze lettek photoshoppolva a képek és pár napos bugyinál sem lesz feltűnő, hogy mestersékelt. A meggyőző képek a vevőt meggyőzi és nem is gondol ilyenre, hogy át van verve. Ami persze hivatalos nincs átverve, mert adott pénzért megkapta a bugyit, csak nem nőtől. De felőlem vegyetek csak használt bugyit, mert win win mindkét oldalon a szitu.

2021. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Értem, hogy könnyű pénz, de gyomrom kifordul a gondolattól, hogy valami idegen pasi az én hordott bugyimra élvezkedik. Nagyon beteg.
2021. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Mi ennek az értelme?
2021. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!