Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessek be egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessek be egy lányt a szex rejtelmeibe?

Figyelt kérdés

Nem annyira fiatal már, és nem is volt szűz előttem. 28 éves.

Csakhogy nem áll másból a szex számára hogy hanyatt fekszik én meg dolgozzak rajta. Néha én vagyok alul ő meg felül. Viszont látom benne a "potenciált", tehát rá lehetne venni hogy kipróbáljunk mást is. Csak nehezen veszi rá magát ilyesmire. Sokáig győzködi magát más téren is, de ha látja hogy valami jó, ő is megszereti.

Szeretném kipróbálni vele az orált is, oda-vissza persze. Meg sok mást, aminek mindketten örülünk.

Milyen tippeket adnátok? F


2021. máj. 13. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha igazi FF vagy,kihozod belőle a Nőt. ..
2021. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fokozatosság és nem erőlteted, megpróbálod megérteni miért nem szeretné, ráhangolódsz. A leírásod alapján egyébként túl nagy érzelmi kötődés nincs, csak szimpla szexpartnernek tekinted.
2021. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, együtt vagyunk. Nem tekintem csak szexpartnernek.
2021. máj. 13. 09:50
 4/10 anonim ***** válasza:
28 , és szerinted nem annyira fiatal?
2021. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, nem egy 17 éves "szűz kislány".
2021. máj. 13. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Finoman, lepesrol lepesre. Plusz erdemes beszelgetni vele, h van-e valami fantaziaja. Elmeselni mindig +1-2 dolgot, hogy mit csinalnal vele szivesen, o mit csinalhatna. Arra vigyazz, h ne legyen nagy ugras, csak lepesrol lepesre. Ha van turelmed, kedves de hatarozott vagy, akkor mukodhet. Good luck
2021. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaa. Hát ha ennyire fadarab mint írod..beszéld meg vele

De ha nem megy, akkor ne erőltessétek szerintem, nekem volt már ilyen hogy naívan azt hittem majd én megváltoztatom. Több mint 10 év ráment.

2021. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak szexpartner, lehet sehogy. Mert bizalom kell ahhozz, hogy elengedd magad és lehet nem vagy elég jó partner ahhoz, hogy kihozd ezt belőle
2021. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondom, nem csak szexpartner. Együtt vagyunk.
2021. máj. 13. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ki tudnám hozni belőle a szexuális vadállatot. De sajna te nem én vagy. Másképp nem kérdeznéd.
2021. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!