Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülye kérdés de egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés de egy szűz lányt meg szabad ujjazni úgy ahogy egy nem szűzet?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm aki még szűz volt (sajnos nem lett belőle semmi,mármint nem vettem el neki,mert nem jöttünk ki valami jól egymással)


Főleg én még soha nem voltam szűz lánnyal,és az első alkalomkor amikor nálam aludt (ez a második randin volt) elő is vettem a farkam és megijedt..és ez benne is maradt,és gátlásos lett nagyon.


Na de a lényeg hogy elgondolkodtam azon hogyha mondjuk elkezdtem volna ujjazni elvehettem úgyis neki a szűzességét? Elég nagy lapát tenyerem van..


Szóval hogy is van ez?

Köszönöm a válaszokat!


2021. máj. 13. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Óvatosan, finoman, lassan lehet, ha felvan izgulva és eléggé be van nedvesedve.
2021. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tenyérrel akarod ujjazni? :D

A szüzesség mint fogalom 3 féle lehet:


- biológiailag szűz, ott a szűzhártya, fáj neki ha az átszakad, óvatosan kell vele bánni.

- elméletben szűz, nincs szűzhártyája mert az magától is eltűnik, kiszakad, kinyúlik szimpla mozgástól is tizenévesen, de még nem volt fiúval és tapasztalatlan ezen a téren.

- szűznek vallja magát: volt már futó kalandja, lehetett párkapcsolatban is, de még nem tették be neki. Szűz lehet akkor is ha análozott meg orálozott "csak".


A lány ezek közül az első vagy a második.

2021. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát elmondása szerint csak velem volt szexuális élménye,ez annyiban kimerült hogy néha simogattam neki ott lent,ő fogdosta (de nem igazán tudott semmit kezdeni a farkammal),orálozni akartam hogy csinálja,de azonnal elutasította...szóval valószínűleg biológiailag is az volt..ha nem akkor szerintem teljesen máshogy viselkedik.
2021. máj. 13. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as azt te nem viselkedésből fogod megállapítani hoy milyen értelemben szűz... Majjd ha esetleg ujjazni fogod és nagyon fáj neki, az az elsőre utal.
2021. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!