Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Betegesen odáig voltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen odáig voltam egy pasiért,19-22 éves korom között, de ha még látom, akkor fellángolnak az érzelmek, mikor múlik el teljesen? 23N

Figyelt kérdés
Illetve gyűlölet és rajongás egyuttes érzése van iránta...

2021. máj. 13. 23:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Plátói szerelem lett, mert nem viszonozta.
2021. máj. 13. 23:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet soha
2021. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy soha.

Évek teltek el, de ma reggelre vele álmodtam és nagyon jót szeretkeztünk.

Pedig soha nem voltunk együtt, de nem rajtunk múlt, vagyis elég erős vonzalom volt már az elején úgy, hogy neten ismerkedtünk meg.

2021. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Én 15 éves koromtól 20 éves koromig oda voltam egy pasiért aki sajnos csak hitegetett. De a lényeg h akármennyire is utálom őt ha meglàttam vagy a nevét mondták össze rezzentem azért. Ez szerintem időszakos dolog. Nem gondolok rá napi szinten. Nem akadályoz a pasizásban sem. Ha hiszel a spirituális dolgokban ezt a dolgot nevezik karmikus kapcsolatnak. Azért jött az életedben h megtanítson valamire. Akár jóra akàr rosszra. A szerelem és a gyűlölet között pedig csak egy hajszállnyi távolság van.


Viszont ha nem vagy szerelmes még belé csak rajongsz akkor érdemes pszichológushoz menni mert akkor csak kötődsz hozzá.

2021. máj. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez szörnyű, én férfiként voltam így egy csajjal, meg mai napig gyakran eszembe jut, és ami a legrosszabb, hogy néha még találkozunk is a közös társaság miatt. A legjobb éveim rámentek, mert hiába csajoztam sokszor sikerrel, mindig csak Ő járt a fejemben... Abszolút plátói szerelem volt, nagyon csúnya friend zone esete. 25f
2021. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok ugyanígy vagyok, 7 éve eszembejut, ha találkozunk érzem hogy izzadok és gyorsabban dobog a szívem. Nagyon durva, de nem hinném hogy ez változni fog.
2021. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hasonlóan vagyok egy lánnyal. Ebben a gyűlölet-rajongás érzésben, amellett hogy borzasztó rossz, valami nagyon lebilincselő is van. Szoktam szenvedni miatta, de valamiért nem akarom hogy elmúljon.
2021. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
nevetséges vagy.-
2021. máj. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytársammal a mai napig szoktam álmodni. 17 éve láttam utoljára. Totál friendzone voltam anno sajnos számára.


35F

2021. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy megoldás van: összejössz vele, és hagyod, hogy csalódj benne.

Távolról nem tűnik fel az, ami közelről nagyon kiábrándító.

2021. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!