Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli merevedéssel kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli merevedéssel kellene minden egészséges férfinak ébrednie? Jogos az aggodalmam, ha a páromnak nincs reggel?

Figyelt kérdés
Eddigi párjaimnak volt, mostaninak egyáltalán nincs. 31 éves, szexben még nem volt merevedéssel gondja.

2021. máj. 14. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódni, nekem nagyon ritkán van reggel, de a szerszámmal különben semmi gond nincs ;)
2021. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
teljesen egyénfüggő kinek van kinek nincs, semmi gond azzal sem ha nincs, ha más helyzetben teljesen jól működik. De az is lehet hogy van neki csak korábban mielőtt látnád.
2021. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyszerre kelünk fel óracsörgésre, látom, illetve érzem hogy nincs neki, meg is kérdeztem, mondta, hogy nem szokott neki lenni
2021. máj. 14. 15:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában kelés után 1 órával van, akkor ébred a szervezetem, addig zombi vagyok kb.
2021. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem se nagyon szokott lenni. Régen tini koromban, még attól is állt mikor suli után hazafelé zötykölődött alattam az öreg ikarus. Vagy ha egy lány közel jött hozzám. Most már azért kell az inger.


De ha hosszú távon tervezel vele, ilyen kérdéseket ne nagyon tegyél fel neki.



33/f

2021. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Van akinek így működik , másnak máshogy. Függ a kialvottságtól és sok mástól is.
2021. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
A reggeli erekciós tesztüzem hiánya semmiképp nem jó jel, de az is lehet h korabban van neki, mondjuk ébredés előtt fél-egy órával. Csekkoltad már olyankor?
2021. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem magatol kell hanem ebresztesre akkor hogy lenne?

Am

Ejjel alt 4-5 alkalommal van spontan merevedese a pasiknak nappal szinten szokott lenni. Nem kell inger hozza, egyszeru testi funkcio azert h a penisz szovetei edzesben legyenek.

2021. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, hogy valamikor éjszaka lehet Neki. Reggel nekem sem mindig van, sőt inkább a hajnali órákban, amikor felébredek, akkor szoktam tapasztalni.

Olvastam valahol, hogy egy könnyen szakadó (fontos, nehogy sérülést okozzon vagy elszorítsa az ereket) papírszalaggal le lehet tesztelni, hogy van-e éjszakai merevedés. Ha reggelre elszakad, akkor minden bizonnyal volt erekció az éjszaka folyamán.

2021. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Én barátomnak is csak nagyon ritkán van reggelente, de alapból teljesen jól működik. Nincs minden férfinak minden reggel. Pláne úgy hogy ébresztőre keltek, nem akkor amikor amúgy is felébredne mert kipihente magát a szervezete
2021. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!