Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy nem vonzódom hozzá, mert bojler teste van?

Figyelt kérdés
A nőnek. Jó barátság van köztünk, dugni akarna már, de egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni, hogy nincs segge, lapos, a hasa meg a csocsei nagyok, egy bojler a teste. Próbáltam már elképzelni, hogy pl. Háfra Noémi ölel, de nem sikerül ez. Bevillan a valódi nő arca, teste. Kibaxas ez, mert emberileg nagyon ott van.
2021. máj. 14. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem érdekli, hogy nem vonzódsz hozzá. Csak baszni akar.
2021. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne így lehetőleg.
2021. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Tudod hogy van ez haver, kereslet-kínálat. S bocs, talán a stílusodon, gondolkodásmódodon kellene kicsit csiszolni. A jó csajok valahogy nem a bunkókra mozdulnak rá.
2021. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elég jól nézek ki, diplomás, sportos vagyok. Normális embernek tartanak. Szép barátnőim voltak. Nem egy nyomi vagyok. Egyedül élek, mindent megcsinálok magam.
2021. máj. 14. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
lefogyni sokkal könnyebb, mint agyat növeszteni. Dugd meg és alakítsd át
2021. máj. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A kis bojlertestű nem nyomult volna rád, ha nem szívecskézed vissza a képeit Facebookon és nem jópofizol vele jófejségből. Mellesleg szegény annyira csúnya, hogy sajnos kénytelen emberileg és fejben kompenzálni, mert nincs az a sminkelési technika és az a fodrász, ami azt a fejet szebbé teszi. Ezèrt egy valamit nagyon megtanult az életben: segget nyalni. A Hölgy akaratereje pedig a nullához konvergál, ezért lapos, mint a Hortobágy. De te ott az Isten háta mögött nem fogsz találni pöpec csajt, mert mindegyik kimenekült külföldre, illetve konkrétan ismerős csaj onnan a barátjához költözött. Szóval neked kedves barátom azt tudom javasolni, hogy vagy költözz el a nagyobb városok valamelyikébe, ahol tudsz válogatni, vagy menj ki külföldre, vagy maradj otthon és viseld el a nyomulását. Addig úgysem száll le rólad, amíg nem küldöd el. 27N
2021. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Illetve még annyit mondanék, hogy első válaszolónak maximálisan igaza van. Ez itt a lényeg.
2021. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
27N, téged jól megszivathattak. Basszki, durván tolod.
2021. máj. 15. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Én csak tanácsot adtam, nem épp a legfinomabb stílusban, mert utálom azt, amikor szajkózom a megoldást, és a másik ember le se szarja, aztán csodálkozik azon, hogy a probléma továbbra is fennáll. Engem hál'istennek nem szivatnak jelenleg. Most mázlim van, a kérdés, hogy meddig.
2021. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!