Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye az teljesen rendjén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az teljesen rendjén való, ha nem kapok otthon elég puncit, eljárjak máshová is puncit szerezni?

Figyelt kérdés
Ezzel jár, ha az igények közt nagy a különbség... Ezt a nőmnek is tudomásul kellene venni! (Nem akarja.)

2021. máj. 15. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze,ha az asszony is eljárhat más farkakhoz.
2021. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Elég szomorú hogy a barátnődet csak egy puncinak nézed. Ha nem passzolnak az igények akkor szakítsatok de ne alázd meg azzal hogy megcsalod.
2021. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Troll
2021. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Csak talafonálunk, hogy tiszta a terep jöjjön.
2021. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
tedd belém
2021. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Arra mondjuk még nem gondoltál, hogy közöld vele, hogy szerinted "nem kapsz elég puncit"?

Még az is lehet, hogy változna

2021. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6. A klímax nem ilyen. Ott csak csökken-csökken a vágy!
2021. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mennyi idős vagy, én ezt két párkapcsolatombanmegcsináltam és most gyakran fája szívem.. Ne tedd meg, ha én mint 42 éves öreg kokas mondhatok neked valamit, de adöntés joga nálad van..
2021. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Minden megcsalás mögött két nő van! Az egyik, amelyik nem ad puncit, a másik, amelyik ad! Örök törvény! Lányok, asszonyok tessék megtanulni.
2021. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
68%
Tudod, kérdező, egy kapcsolatban óhatatlanul elérkezik a határ, amikor a nő libidója csökkenni kezd. Ez azért következik be, mert nem tudod fenntartani a szerelmét. És nem elég közölni vele, hogy te szexet akarsz. Közelítsd másképp a kérdést. Az erogén zónák egy látszólag véletlen érintése, egy szerelmes pillantás, egy cinkos kacsintás elég, hogy megágyazzon az esti romantikának. Érezze a nő, hogy nagyra tartod, hogy szereted minden porcikáját, és nem csak cselédnek, meg szexobjektumnak tartod magad mellett.
2021. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!