Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert talal meg mindig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert talal meg mindig?

Figyelt kérdés

Van egy srac, kb 9 eve kavarunk 1-2 evig, aztan semmi, aztan megint.

Miert nem szakadunk le egymasrol?

Mindig is nagyon eros volt a kemia, de en mindig tobbet akartam, o meg nem. Ezt tisztaztuk is, vege lett. Harmadjara kezdunk bele megint a szexbe, mindig jó, mindig oleles, simi, puszilgatas, jó egyutt, de siman talal erre ezer meg egy not, biztosan van most is par a tarsolyba. Aztan en minek kellek otodiknek?


2021. máj. 16. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert szeret veled lenni, szexelni, de többet nem akar. Amíg nem jön össze mással addig elég vagy te is neki. Továbblépnék a helyedben.
2021. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Míg mással volt kapcsolatban is állandóan engem lesett.

Face tortenet, reagalt, szinte az elsok kozott nezte.

Nekem családom van egyébként!

2021. máj. 16. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda fordulat😄

Hát nem tudom, akkor lehet egymásnak teremtett titeket a sors, csak nem akar elköteleződni

2021. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tiszta hülye 🙂
2021. máj. 16. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert szeret, csak gyenge hogy bevallja magának..
2021. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kell neki időként a tutip.ci amit tálcán odaadsz neki. A tipikus "dugni jó, de mást nem akarok tőle". Konyhanyelven, ha ép üres a kamra akkor az alsó polcon lévő májkrémet is megeszed, de ha kerül bele husi akkor mehet a májkrém vissza a helyére de sosem lesz belőle kolbász. Ebben a storyban te vagy a tartalék májkrém, egészen addig amíg jobb falatot le nem vadászik.
2021. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, dehat mindig tobb nője van egyszerre! Akkor én minek?

Tudok olyan esetről, hogy délelott voltak nála, dugtak, este áthívott engem, de velem már nem akart szexelni.

Asztaldísz vagyok?? 😂

2021. máj. 16. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Neked ez a helyzet nem megalázó?
2021. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. Miert? Az hogy tobb not dug, nem erdekel. En mindig ott vagyok, es mindig kellek valamiert. Mar csak meg kell hamozzam miert.
2021. máj. 17. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!