Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legolcsóbb rosszlány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legolcsóbb rosszlány?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Rosszlányt keresek, és a legolcsóbban fogadó érdekelne. Ha valaki tudja a nevét el tudná nekem küldeni?

2021. máj. 17. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, inkább befizetlek egyre barátom de ne ezen spórolj.
2021. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom de ha tippelnem kellene, Borsodban lesz a legolcsóbb, csak arra vigyázz hogy az ilyenekért fizetsz majd nagyon nagy árat a későbbiekben. Rémélem érted mire gondolok.
2021. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb az amelyik útmentén 5ért dugatja magát de akik háznál várnak azok általában 1 árban melóznak.
2021. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire csóró vagy inkább hagyd az egészet.
2021. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rossz ez az út, veszélyes és nem is fogod élvezni sem

mert lehet, hogy érzelemmentes szex lesz, a nő lehet hogy nem is érte meg a pénzt amiért cserébe alul is teljesít, és az is lehet, hogy utána szégyenkezve mehetsz az orvoshoz, mert gondolj bele:

ha ő a legolcsóbb, akkor sokkal több férfinak elérhető, beleértve az igényteleneknek is, aztán a többit tudod...



inkább viccesen vesd fel a témát egy csaj ismerősödnek, aki szingli, hátha lefekszik veled, de az mégjobb, ha keresel egy barátnőt

2021. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Lakásos nem éri meg. Ki fizetsz egy vagyont és még ő szab szabályokat. Mindenféle hülyeséget. Előbb felszedek egy utca lányt. Rögtön meg kapom amit akarok.
2021. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miskolcon van egy lakásos rosszlány akinél fél óra tízezer. Olcsóbbat jelenleg nem tudok.
2021. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Olcsó húsnak híg a leve 🤷‍♂️
2021. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
A drágának is ne félj, örülj ha a melltartót leveszi. Utca lány legalább csinál bármit.
2021. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem annyira nem vagy annyira nulla hogy rosszlányoknál köss ki.

Az ilyen nőkről semmit sem tudsz, lehet éppen most lábalt ki egy nemi betegségből, és nem fogja a saját üzletét rontani azzal, hogy "jaj bocs épp egy hétig kezelgettem magam házilag de nyugi már nem kapsz el tőlem semmit", tehát prosti = zsákbamacska.


Másfelől mint mondtam, nem vagy annyira nulla, írj rá egy lányra, kérdezd meg hogy itt a jó idő, és mit szólna hozzá, ha elhívnád egy hamburgerre?

Nem tudom hány éves vagy, huszonévesnek gondollak, de ha harminc vagy az se gond, sőt! Én a helyedben lefutnék egy meccset a csajozással, tudod mennyi magánakvaló lány pakolássza ki magát facebookra mert unatkozik? Sőt, ha össze is jön, nem kell rohanni sehova, ráér a szex 3 hónap után is, aztán döntsd el hogy bevallod-e hogy szűz vagy vagy sem, van aki örül ennek, de szerintem a többség nem.

2021. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!