Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet azt elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogadni hogy én egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és minden lány elutasított eddig. Nem tudom mi lehet velem a baj. Nagyon nyomaszt ez hogy én miért nem kellek senkinek sem. Meg nem is tudom pontosan ennek az okát.
2021. máj. 18. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha itt siránkozol, meg is van az egyik baj.
2021. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadni, hanem rá jönni az okára és változtatni.
2021. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadni. Eljátszod a f...szia csávót, oszt kész.
2021. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
biztos büdös vagy
2021. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Meg nem is tudom pontosan ennek az okát." Akkor ne a PONTOS OKÁT keresd, hanem igyekezz ismerkedni, jofej, laza srácnak lenni. (Ha veszel a lánynak egy fagyit, ne akard kifizettetni vele utolag!)
2021. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoz férfiaknál ők még ánusz szüzességed is elveszik sose lesz csajod lúzer
2021. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!