Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Illendő levenni az órát szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illendő levenni az órát szex elott? Klasszikus szexre gondolok amikor zuhanybol kijovunk és meztelenek vagyunk (nem ilyen irodai WC-s gatyaletolós akciókra)

Figyelt kérdés
Egy csajom furcsalotta hogy szex közben is rajtam volt az órám. Én meg furcsallottam hogy ő furcsállja. Zuhany alól kijőve visszavettem, így csak az volt rajtam.

2021. máj. 20. 04:19
A kérdező szavazást indított:
Én is le szoktam venni
Én sem szoktam levenni
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Én sem veszem le. Lássa a márkát (Omega), ebből is tudja, hogy ki a főnök.
2021. máj. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem illik, mert akár sérülést is okozhatsz vele.
2021. máj. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Le
2021. máj. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"gatyaletolós"


Ezt tetszik 😃jót nevettem reggelre köszi!

2021. máj. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Az óra és a zokni mindig marad! 😂
2021. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen esős időben még a gumicsizma is marad. Főleg, ha olyan nedves helyekre tévedek.
2021. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Én amikor hordtam egy vízálló karórát, éjjel nappall rajtam volt. Abban is zuhanyoztam. De ha valakit zavarna szex közben levenném. De hogy írjak egy kérdést róla idióta ötletnek tartom. Unatkozol? Figyelj oda, mert a tanár figyel hogy mit pötyögsz órán.
2021. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
30%
Nem zuhanyzok, nem fürdök óràban. Szóval az én szempontrendszerem szerint nemhogy illene, de jóval előtte le is veszem.
2021. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna mert volt már olyan hogy szopásnál amikro fogta a hajam beleakadt az órája és abba is maradt minden. Alig tudtuk kicibálni a hajamból teljesen elment a kedvem az egésztől
2021. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
1-es: az ilyen sznob ficsúrokkal és nem fekszem le!
2021. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!