Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Szexelt ünk most és kiaszkadt a gumi de még nem mentem bele gumiba de kiszakadt gyorsan észrevettem mit tegyünk

2021. máj. 21. 05:52
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Vegyétek elő az irrigátort, és végezzetek ecetesvizes hüvelyöblíést! Utána menjetek el beolttatni magatokat! Ha az is meg van, menjetek el gombázni!
2021. máj. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Én 6 vagyok együtt a barátnőmmel sosem használtuk óvszert de nem lett baj belőle mert mindig időben kihúztam.
2021. máj. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es.Majd lesz.

Kérdező:

Menjen el a lány nőgyógyászhoz, és kérjen esemény utáni tablettát.

2021. máj. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
kikapós módszerrel szoktam szexelni, eddig nem volt gond
2021. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég káros hogy itt reklámozzátok a megszakításos módszert. Haveromnak meg össze jött a gyerek, na persze neki is évek alatt, de a lényeg hogy ez nagyon kockázatos.
2021. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig egy lányt ismertem, aki tényleg évekig rendszeresen csinálta megszakítással, és nem lett terhes.

Aztán férjhez ment, és kiderült, hogy meddő.

2021. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is előfordult tavaly nyáron, hogy elszakadt az óvszer. Másnap reggel elkísértem barátnőmet a nőgyógyászhoz, aki elvégzett rajta egy rutinvizsgálatot, majd felírt neki egy esemény utáni tablettát, amit aztán elmentünk megvenni a gyógyszertárba.
2021. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem élveztek a puncidba, akkor, amit előttem írtak ecetes vizes ( a higitás: 1dl 10% ecet,+ 2dl víz, így 5 %-os oldatot kapsz) ezt bejuttatkd a hüvelybe kutyapózban a fűrdökádban. Segg egész fent, fej egész a kád alján lent. Bent tartod 1-2 percig. Ha sérült a punci hámrétege, akkor kicsit csíphet. Többször megismételheted. A végén nem szabad vízzel öblíteni. Ez a módszer az egy éjszakás kalandok esetén is jó a nemi betegségek megelőzésére közvetlen az aktus után! A jó puncinak gyárilag savas a kémhatása. Ők ritkábban is kapnak el különböző fertőzéseket.
2021. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8

Amit írsz, az idejét múlt, bizonyítottan vagy bejön, vagy nem, és még veszélyes is.

2021. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!