Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korán kifejlodott cicik, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korán kifejlodott cicik, hogy elozzem meg hogy veszitsen mostani feszessegbol?

Figyelt kérdés
18eves vagyok es 80D-s a mellem, viszont aggodok mi lesz kesobb ha mar most ekkora. Nem tudom van e erre valami praktika. Esetleg van e itt orvos aki segit, vagy aki tapasztalt ebben

2021. máj. 21. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon fog az nőni
2021. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy korán kifejlődőtt? 18 vagy. Nekem D80-85 melleim voltak 16 éves korom óta. A nemi érés normàlis korában vagy.
2021. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 75D-s mellem volt már 16 évesen. Szerencsére azóta nem nőttek és a feszessége sem változott még.


19

2021. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A feszességét és ruganyosságát sporttal lehet karban tartani. HA sportolsz valamit, akkor terhességtől, vagy simán a kortól nem fog megereskedni olyan könnyen.
2021. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Rendszeresen kell gyurmázni, masszírozni. 🙂 F
2021. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, nem tudsz vele mit csinálni.
2021. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Vigyázz, h ne hízz el. Akkor nem lesz gond, nem kell félned. De tényleg, már +5 kg többlet is befolyásolja, hogy ereszkedik a melled. Tehát a súlyodra nagyon figyelj. Ha vmi, akkor ez jó megelőzési stratégia, amit megtehetsz, tapasztalatból mondom.

Én azt hittem, mindig feszes melleim lesznek,és amúgy még 25 évesen sem volt gond, hiába "telt az idő", szépek voltak, melltartó nélkül is. Aztán amikor híztam, sajnos a melleim is. És bár leadtam a felesleget, a melleimen mégis megmaradt a hízás nyoma.

Szóval csak óvatosan a kajákkal. Amit Te megtehetsz a testedért, bőrödért, azt tedd meg!

Lehet, h segít vmilyen sport a mell feszesítésén, ezt sajnos nem tudom...

De a legjobb mégis, ha vigyázol az adottságaidra.

Lehet, h idővel, ha idősebb leszel, azért fog vmennyit ereszkedni, a gravitáció ugye, de szép lesz évtizedek múlva is. Ne aggódj.

2021. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem csak mellnagyobbító műtét létezik!

Az egyik volt páromnak is az alkatához képest hatalmas cicije volt.És ő kisebbre műtette.Mielőtt velem volt már akkor.

A műtét utánit láttam csak,de az is nagyon nagy volt :)

De nem csak esztétikailag zavarta,hanem fájt a háta pl.

2021. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
D-s melltőlt normàlis (minimális) testmozgás mellett se fàj az ember háta 🙄
2021. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Azt szeretnéd, hogy veszítsen a mostani feszességéből? Hát az a jó, ha nem löttyedt a melle valakinek. A feszes mell a jó.
2021. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!