Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet a nedvesedésen csökkenteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a nedvesedésen csökkenteni?

Figyelt kérdés
Parommal valo egyuttlet soran extrem modon nedvesedek foleg orgazmusnal. Ez problemat okoz a mindennapokban is es szegyenlem. Hogyan lehet ezt kontrollalni? Kovetkezo heten megyek nogyogyaszhoz. 19L

2021. máj. 21. 10:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mármint miért okoz problémát a mindennapokban?
2021. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Oszt ezzel nőgyógyászhoz???
2021. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elkalandozas, stb. Igazabol nem is ez a lenyeg. Hanem hogy mar kellemetlen.
2021. máj. 21. 10:55
 4/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Engem férfiként csak izgatna, ha a párom csatakosra izgulta - vagy főleg, ha élvezte - magát. Ez egy nagy megerősítés, hogy mennyire bika vagy (legalábbis neki). Oszt legfeljebb, ha szeretkezünk, odakészítek egy törülközőt.

A mindennapokban hogyan okoz problémát? Kicsit rágondolsz, kicsit felizgulsz mondjuk a munkahelyen, és átázik az alsónemű vagy a ruha?

2021. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz csinálni semmit. Ez ilyen, ezt kaptad a természettől. Amit tenni tudsz, hogy megpróbálsz a hétköznapokban idegen emberekre nem felizgulni, és napkozben nem gondolni semmi erotikusra, hogy ne nedvesedj be és ne folyt total össze a bugyid. De ha már netán mégis sikerült, akkor legyen nálad a táskában mindig egy váltó bugyi, amit délben vagy délután lecserelsz.

Napkozben lehet h kellemetlen, de a szexben ez amúgy jó dolog.

2021. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. 33N Vigyázni kell hogyan klandoznak a gondolatok.

Nem tudsz vele semmit csinálni. Max annyit hogy tisztasági betétet használsz. Szexnél meg kistörölköző.


Egyébként van ennek olyan árnyoldala, amit a férfiak nem értenek.:

Ha nem otthon vagyok és nem lesz szex nem szeretek csókolózni. Mert pl én speciel durván át ázok. És az átázott bugyinal van bukéja.

Szexnél, sokszor azt hiszi a partner, hogy hű de felizgultam! Közben meg, igen, de nem annyira hogy fejben is aktus kész legyek. Azért mert hamar leszek nedves kell a több előjáték.

2021. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#6: Kösz. Ezt feljegyzem, hátha találkozok ilyen nővel. megint csak igaz, hogy nem átlagosnak lenni jellemzően több nyűg, mint haszon.
2021. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mintha sivatag lennél...
2021. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Isteni vagy.
2021. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül hogy törölközőt teszel magad alá, illetve hétköznap tisztasági betétet használsz, nem tudsz vele mit kezdeni.


Egyébként férfiként megjegyzem, imádnék egy ilyen csajt :)

2021. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!