Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy hotwife jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hotwife jó feleség?

Figyelt kérdés
Élnézek olyan házasságban, ahol a feleségetek másokkal is lefekszik és egyfajta r*banc életmódot él?
2021. máj. 21. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akik ilyen kapcsolatban élnek:

- hogy néz ki ez a mindennapokban?

pl. ír délután egy sms-t a nő, hogy ma este csak későn ér haza?, ba férj találkozhat az aktuális pasival? egy-két állandó pasi van, vagy alkalmiak

- vannak-e határok tabuk?

- hogy alakult ki a dolog?

2021. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

- hogy néz ki ez a mindennapokban?

Mi már elég sokmindenen túlvagyunk, de a legtöbbször: én szeretek ott lenni, szóval általában pasik jönnek hozzánk. Persze olyan is van, hogy csak ő megy pasihoz, ilyenkor vagy kapok képeket, vagy csak beszámol róla. De ez tényleg csak nagyon röviden, azért tud ez változatosabb lenni. :)


- vannak-e határok tabuk?

Abszolut semmi


- hogy alakult ki a dolog?

Jó kérdés. Én mindig is szerettem mutogatni, szeretem ha kihívóan öltözködik és megbámulják, és alapvetően ő is élvezte ezt. Aztán pár éve felmerült a hármas + egy pasival, és onnan nem volt megállás. Nekem nagyon bagy élmény volt, hogy mással láthatom, neki pedig az, hogy mással lehet, van izgalom és változatosság (kicsit nimfó).

2021. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!