Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, az alábbi gondolatmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbi gondolatmenetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
"Igazából, elvárás nélkül is szeretnek a lányok szubmisszívek lenni. Ez egy női sajátosság. Van is benne nekik valami egészséges önértékelést okozó siker. Hogy a férfit az ő lényük férfivá teszi, erőssé, királlyá. Persze átvitt és valós értelemben. Küzdésre ingerli a férfit a nő látványa, személyisége, szexuális kisugárzása. És azok a csajok teszik "Superman"-á a férfiakat akik belemennek ebbe a szerepbe és a legbénább is hősnek, erősnek és győztesnek érzi magát. [...] A legjobb csajok a szubmissziv csajok és akik megértik ezt a szerepet azok válnak az életük igazi urává."

2021. máj. 22. 00:27
A kérdező szavazást indított:
Teljesen egyetértek, így kell működnie, ez a természetes szerepleosztás.
Domináns vagyok az ágyban, szóval nálam valahogy így működik. Normális vagyok, de az is az, akire ez (akár nőként, akár férfiként) nem igaz.
Domináns vagyok az ágyban, szóval nálam valahogy így működik, de szerintem nem ez lenne a természetes. A perverziómnak tekintem ezt.
Nem vagyok domináns az ágyban, szóval nálam nem így működik, de szerintem az lenne a természetes, ha így működne. Én vagyok furcsán bekötve.
Nem vagyok domináns az ágyban, szóval nálam nem így működik. Normális vagyok, de az is az, akire igazak a leírtak. Ízlés kérdése.
Nem vagyok domináns az ágyban, és szerintem nem is egészséges, ha egy férfi a nő leigázásából merít önbizalmat, vagy ha egy nő leigázva szeret lenni.
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de ennyire sok üres (és hamis) frázist rég láttam, nagyon nem így működik a BDSM.
2021. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Egy nő szerintem alapvetően szubmisszív és a férfinek kell a dominánsnak lennie. F 26
2021. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sub nő vagyok, szerintem valahol a többség így működik. A férfiak szeretnek hódítani, 'vadászni', a nők meg szeretnek meghódítva lenni, hagyni a férfit h udvaroljon, teperjen. És ez az ágyban is folytatódik. Nyilván mindenki más (léteznek pl dominák is), de a nők többségében van egy kis szubmisszív hajlam, a férfiak többségében meg valamilyen szintű dominancia. De ez még legtöbbször nem is nyúlik bele a Bdsm-be.

Én sub nőként tudok azonosulni azzal amit leírtál (bár elég idiótán van megfogalmazva az egész, ebben egyetértek az elsővel). Én akkor tudom megélni teljesen a nőiességem, ha domináns (nálam bdsm értelemben dom) férfi van mellettem. Persze sokszor volt 'mezei' szexpartnerem, volt akikkel nagyon jó volt a szex, de valahogy mindig éheztem ezt a bdsm vonalat.

Nem tudom te ezt az írást konkrétan mire érted, mert nálam már bdsm szintű vágyak vannak. De valahol az érzés/elv ugyanez a vanilla szexben is, talán csak nem ilyen intenzív, fétis jellegű.

N

2021. máj. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, láthatod az idézőjeleket a szöveg elején és végén.
2021. máj. 22. 03:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem vagyok domina. Ami a nőiesség megélését illeti, nálam inkább azt jelenti, hogy rábízom a testemet a partneremre (hiszen befogadom őt), ő pedig erre válaszul vigyáz rám, finoman ér hozzám. Ezáltal szerintem őt sem helyezem férfiatlan szerepbe, de ezt ítélje meg mindenki maga.
2021. máj. 22. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!