Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is vannak úgy,hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak úgy,hogy csak az extrém kövér női test izgatja fel,s egy átlagos testalkat semmilyen vágyat nem gerjeszt benne?

Figyelt kérdés
Nekem csak extrém nagy,hatalmas nők jönnek be,egy sovány vagy mások szerint jó alakú nő,abszolút nem izgat fel,nem vonz.Ez gyakori jelenség lehet? Van esetleg olyan nő,akinek meg csak az extra kövér férfiak tetszenek?

2021. máj. 22. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Agybeteg vagy. Engem a karcsú, átlagos, atletikus, vagy max pár kg felesleggel rendelkező, formás nők indítanak be.
2021. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Most is ilyen barátnőm van.178 cm, 130kg,28L.Az adatai.

Több éve vagyunk együtt, de mindig ha reggel meglátom bugyiban, vagy bugyi nélkül, iszonyatosan kanos leszek rá.Ez pedig neki nagyon tetszik.Néha ráül az arcomra, ez a jutalmam.De csak reggelente, este durvább szokott lenni.Kicsit bdsm hajlam van a lányban.

36F

2021. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom neked sem kellene 50 kilós nő?
2021. máj. 22. 11:30
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

110+ kiló vagyok lány létemre, eddig senkinek nem tetszettem a súlyfeleslegem miatt.


Legtöbb férfi a vékony nőkért van oda, mert az egészséget közvetít. Az a normális.

2021. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt nehezen hiszem el,hogy senkinek nem tetszel.Sok férfi szereti a kövér nőket. Az igaz,hogy a többségüknek a sovány nők jönnek be.Ízlések és pofonok....Nekem pedig csak a rendkívül kövér nők tetszenek.Ettől még normális férfi vagyok.
2021. máj. 22. 11:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5# Nem feltételeztem az ellenkezőjét, a normálist abban az értelemben mondtam, hogy az a megszokott.
2021. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem jóval többen lehetnek, mint ahányan felvállalják. Vagyis titkon szívesen ágybabújnának egy kövér nővel és gyönyörködnének az idomaiban, de barátnőként megjelenni vele az utcán már nem szeretnének.

A teltség valahol a termékenységet is szimbolizálta régen, szóval ez egy ősi ösztön, nyilván hogy hol vannak ennek a határai (pl. kinek mi számít extrémnek), az egyénfüggő.

2021. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled.Azt nem értem,miért kell szégyenleni,hogy szeretem a nagyon kövér nőket.Miért ne lehetne ezt felvállalni?
2021. máj. 22. 12:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom 170 körűl van, igaz a magassága is megvan.

Csak a kövér férfiak izgatnak fel az izmos és vékony nem!

És az előző kapcsolatom is egy kövér férfivel volt.. valószínűleg a következő is az lesz!

2021. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezek szerint te ugyanúgy vagy a kövér férfiakkal,mint én a kövér nőkkel.

El sem tudnám magam képzelni sovány nővel. Sőt,az egyre kövérebb nők vonzanak.

2021. máj. 22. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!