Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Egy női testen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Egy női testen lévő striák milyen mértékben tudják befolyásolni azt, hogy egy lányt, nőt szexinek találtok-e?

Figyelt kérdés

Nem csak terhesség esetén jelennek meg ezek az eleinte vörös, majd kifakult, fehér csíkok (pl hízás de fogyás miatt is megjelenhetnek, vagy az életkorral járó növekedés miatt is)

Lehetnek ezek a csíkok a combon, vagy a felkarom, deréktájon és a hason is

Mennyire tudnának ezek hatni arra, hogy szexi lenne-e egy lány, nő a szemetekben?



2021. máj. 22. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Nagy mértékbe befolyásolná
Valamennyire befolyásolná, de nem rontana a véleményemen
Egyáltalán nem lenne befolyásoló tényező ez
Egyéb (kommentben kifejtem)
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem izgatna. Érett férfiként jól tudom, hogy egy hús-vér valódi nő nem egy mesterségesen megtervezett játékbaba, amit teljesen egyenletesre és "hibátlanra" gyártottak. Az élet velejárója, hogy az ember teste nem olyan, mint egy Autocad-vizsgamunka.
2021. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek olyat, akinek kifejezetten tetszik is
2021. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra izgató, ha nem kövér a nő. Popsin, combokon, hason sem gáz. Sőt, a tökéletlenség szexi. F
2021. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

nekem többnyire nem szokott bajom lenni a striával és a többi ilyen-olyan "szépséghibával" (sőt a "túl tökéletes" bőrt nem is tartom olyan izgatónak, valahogy nem elég eleven, és pl. a narancsbőrt mérsékelt mennyiségben izgalmasabb találom, mint a teljesen sima bőrt)

de mint minden, ez is egyéni esettől függ. fotón láttam néhány nagyon durván striás bőrt, az valószínűleg befolyásolna.

2021. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szexik a tigriscsíkok. Nekem nagyon bejön!:)23f
2021. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nem agyon photshopolt topmodellt keresek hanem NŐT, személyiséget, embert.
2021. máj. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem tökéletes!

F

2021. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem akadunk fenn ilyeneken. Csomó exemnek volt striája, sosem zavart, inkább csak hozzátett az egyediségéhez
2021. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak de ami látszik az a vállamon van, és nem érdekelnek.. Sőt még tetszik is ki gyúrom a vállamat még jól is fog kinézni 😁

Neked csak a hasadon van?

F

2021. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkin vannak striák.
2021. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!