Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letudja élni egy férfi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letudja élni egy férfi szex nélkül az életét?

Figyelt kérdés

Ki szoktam verni minden nap, mert az egészséges a prosztatának. Tetszenek a nők, de sajnos számomra nem lehetséges nőhöz jutnom (szegény vagyok, szép sem vagyok és nagyok az igényeim, avagy még válogatok is).


Van itt olyan férfi akinek sikerült leélni egy életet szex nélkül? Nem bolondulok majd meg?


F/29



2021. máj. 23. 16:31
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
87%
Ha csak baszni kell a nő, akkor túléled rejszolàssal.
2021. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteg pasi el colibatusban ...
2021. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a férfiak 15%-a nem juthatna nőhöz az életében. De ezek közül sokan előbb-utóbb rászánják magukat a prostizásra.

Ha tényleg nagyon szegény vagx, akkor is megengedhetsz magadnak évente mondjuk egyszer egy örömlányt. A kérdésedből nem tűnik ki, hogy tanulatlan lennél, nem ejtettél helyesírási hibákat, normálisan fogalmazol. Tehát nem vagy tapló.

Próbálj meg jobb munkát találni, pár tízezerrel több pénz havonta, ha nem is vonzza a nőket, de legalább az önbizalmadat növeli.

Próbálkozz ingyenes társkeresőkkel, Tinderrel. Egyszer neked is lehet szerencséd...

2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szex nélkül élni lehet, de nem érdemes.
2021. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Simán!
2021. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet élni szex nélkül csak nem érdemes. Alapvető emberi ösztön szinte mindenkinél. Ha naponta kivered akkor a nemi vágy megvan benned, nem vagy aszex, szóval szerzetesnek ne menjél. Egy őszinte önértékeléssel rendelkező férfi fel tudja mérni elég reálisan a húspiaci lehetőségeit. Ha te azt mondod hogy esélyed sincs számodra megfelelő nővel összejönni én ezt elhiszem neked. Nekem sem volt soha barátnőm(vagyunk így férfiak azért nem is olyan kevesen), és nem is törekszem rá hogy ez változzon. Én reálisan végiggondolva a dolgokat arra jutottam hogy számomra a prostizás a járható út hogy az egyébként bőven egészséges libidómat levezessem. Ez nyilván nem olcsó, ez motivált arra hogy jól kell keresnem ehhez az életstílushoz. Megoldottam, havi 600 000 forintból jut erre is. Neked is és minden hasonló cipőben járó embernek csak azt tudom javasolni, hogy legyél őszinte magaddal, gondold át a lehetőségeidet, ennek tudatában hozd meg a szükséges döntéseket majd cselekedj ezek szerint. Az önbecsapás az egyik legnagyobb ellenség az életünkben, ez gátol meg a továbblépésben. Márpedig az egy helyben toporgás könnyen csapdahelyzetet teremthet amiből idővel egyre nehezebb lesz szabadulni. A szüzesség semmiképpen nem egészséges egy középkorú férfinál, komoly önértékelési problémáid lehetnek idővel és az elfojtott belső feszültség lelkileg felemészt majd. Szóval én azt mondom hogy ne fogadd el a szexmentes életet hanem teremtsd meg a lehetőségét a saját kereteiden belül hogy legalább alkalmanként lehessen részed a nemi élet örömeiben.
2021. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Hát az egyik legegészségesebb ösztön elnyomni... Alapszükséglet, fogalmad sincs mit is hagysz ki.
2021. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

"Hát az egyik legegészségesebb ösztön elnyomni... Alapszükséglet, fogalmad sincs mit is hagysz ki."


Nem kapsz levegőt...meghalsz öt perc után.

nem kapsz vizet...meghalsz három nap után.

nem kapsz enni...meghalsz két-három hét után.

Nem kapsz meg bizonyos vitaminokat meghalsz...pár hónap után.

nem kapsz szexet...meghalsz amikor meghalsz mert a szexhiánytól semmi bajod.

Ennyi erővel minden alapszükséglet, ami némi örömöt okoz.

2021. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
A szex huszadrangú dolog, csak nagy körülötte a hype. A többségnek harminc után alig van igénye rá.
2021. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nemigaz hogy nem tudsz osszesporolni legalabb 2 havonta 1 re. Muszaj mert be lehet csavarodni a hianyerzettol.
2021. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!