Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexi, vonzó egy túlplasztikáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi, vonzó egy túlplasztikázott nő?

Figyelt kérdés
Lásd ő és a hozzá hasonló társai. [link]
2021. máj. 23. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Habár én nő vagyok, szerintem nem túl vonzó és szexi
2021. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Meghúznám mint minden férfi, de nem a legszebb.


F/28

2021. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2021. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Jó isten, ez szörnyű😆
2021. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

g.ecironda, mint egy szorny.

raadasul ez nem csak tul van plasztikazva, hanem szet is photoshopolja a kepeit, eloben nem igy nezhet ki. mindenesetre tuti beteg agyilag.

2021. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez a típus nagyon népszerű mostanában, illetve mióta a Kardashian lányok divatba hozták ezt a keskeny derék-nagy segg kombót.

Férfi vagyok, számomra semennyire nem vonzó. Instagramon nyilván figyelemfelkeltően lehet ezeket a plasztik idomokat fotózni, de az életben inkább kellemetlenül érezném magam egy ilyen nő mellett.

Ez amúgy egy típus lett az utóbbi években. Mindegyik ilyen lány kb. ugyanúgy néz ki. Ugyanolyan furcsán. Ha egyet d*tott az ember, akkor szerintem már semmi újdonságot nem talál a következőben.

2021. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Én szeretem a nagyfenekű nőket, de ez az aránytalanság gusztustalan. A feje meg olyan, mintha nem is ember lenne.
2021. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak szép mű csajok, például ő:

[link]

De akit a kérdező linkelt, az egy gusztustalan szörnyszülött és aki ezt megdugná, az elmebeteg.

2021. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Most itt fikázzák, közben meg erre verik otthon.
2021. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem, de biztosan van akinek igen.
2021. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!