Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rámenősebb fiúkkal hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámenősebb fiúkkal hamarabb lefekszetek lányok?

Figyelt kérdés
Én nem egyből szexre mentem, meg nem is kapkodtam el az ismerkedést. De nem sok sikerem volt eddig. Ha rámenősebb lennék akkor könnyebben lefeküdnének velem a csajok?
2021. máj. 23. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2021. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen, én amolyan jóképű, rendes fiúként ismerkedtem lányokkal, de főleg azoknál volt sikeremy akik maguk jöttek oda hozzám, hogy meg akarnak ismerni, járni akarnak velem. Szóval a lányok szedtek fel, nyilván nem mindig azok, akiket én kinéztem magamnak.

Egyetemen megismertem egy nem épp jóképű srácot az évfolyamról, aki határozott, (nem bunkó!), nagyon intelligens volt. Őt is utasították vissza lányok, de pont leszarta. Ha én kaptam visszautasítást, az lelombozott egy jó időre. Ő megvonta a vállát és szégyenérzet nélkül ment a következő lányhoz. Nem magában kereste folyton a hibát.

2021. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Velük este 22 előtt is szexelnek.
2021. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Én jóképű izmos vagyok.

Vannak flegma nők akiknek mindegy hogy nézel ki,akkor is csak szédítenek és nem akar semmit.

2021. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
nem, csak idegesitobb leszel tole. plane, ha eddig ‘finomkodassal’ nemvoltak sikereid, akkor majd ramenos nyomulassal miert lenne? persze lehet, hogy valakinek bejon majd, mert olyan tipus, de mondom, nalad a hiba valoszinuleg nem a modszerben van
2021. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Itteni tyúkoktól kérsz véleményt? Jó vicc
2021. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

A lányok többnyire nem a normális értékrendű rendes pasikat értékelik, nekik sokszor sajnos a flegma, bunkók kellenek.

Valamiért nem értékelik a rendes srácokat.

Ezt mondom rosszfiús rendes srácként, nekem sosem volt ilyen téren panaszra okom ugyan, de a környezetemben sokszor ezt látom. Sajnos.

2021. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 egyetértek a hetessel! Én is ezt tapasztalatom.
2021. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!