Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élt már át valaki punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élt már át valaki punci összevarrást? Úgy értem, hogy a nagyajkait varrták össze. Tapasztalat erről?

Figyelt kérdés
Ha erről fantáziálok szex, vagy maszti közben akkor nagyon gyorsan elélvezek. Pasiaimnak erről még sosem meséltem, de szeretném egyszer átélni. Vélemények nem érdekelnek, sem ajánlkozó szelleműek, csak tapasztalatok. 24 N.

#varrás #BDSM #extrém szex játék
2021. máj. 24. 11:38
1 2
 1/12 Kancácska ***** válasza:
96%
Régen volt egy Hirondella nevű nő. Most olyan 40-45 lehet. Később egy stúdiót csinált queensnake címen. Keress rá szexoldalakon, találsz rá szemléltető videókat. :) 29N
2021. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Téged is izgat az ilyen?
2021. máj. 24. 11:52
 3/12 Kancácska ***** válasza:
96%
Nem. Sok extrém dolog igen de ez már nem.
2021. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Huh drágaságom csak tanácsként. Vannak akik erre vágynak de lebeszélnélek róla, hasonló "feelinget" (ami a lelki tartalmat érinti) sokkal biztonságosabb technikákkal is át tudsz élni, hogy ugyanaz a katarzis meglegyen.

Ha már mindenáron ezt akarod csinálni akkor viszont nagyon-nagyon-nagyon jól válassz, mert ahhoz hogy ebből ne legyen sérülés, fertőzés extrém jól kell ismerni az anatómiát. Értsd: ne botcsinálta domocska csinálja, hanem olyan aki amúgy orvos is egyben s nem tegnap kezdte "láttam már videón" módon a BDSM-met. Neki vannak meg a szükséges eszközei és a kellő intelligenciája ahhoz hogy a többi "elemet" is hozzátegye ami az átéléshez kell.

2021. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Engem férfiként régóta izgatnak azok a lányok, akik képesek ezt bevállalni és méltósággal elviselni. Én mondjuk nem merném megcsinálni az egészségügyi kockázat miatt, ezt tényleg profira kell bízni.


Gondolom brutálisan fáj egy ilyen, volt már részed valmilyen kínzásban?

2021. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
szerintem egy jó kis punciveréssel is kb ugyanazt a hatást el lehet érni és kevésbé veszélyes :D
2021. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mocsok módon fáj. A varró anyag kivétele se kellemes... Persze ha valaki mazo, akkor valamilyen szinten élvezi a dolgot.
2021. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem várták már össze. Tényleg nagyon fájdalmas, de megéri, mert egyben nagyon izgató is. Nem hasonlítható semmihez.
2021. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Tűvel szúrtam át, medical fetish-játéknál. Katéter volt benne, úgyis összepisilte volna magát. Két tűt bírt és kérte, hagyjuk abba. Megértettem, és megálltam, ez már nekem is túl messzi volt.
2021. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as leírnád részletesebben privátban. Köszi
2021. máj. 28. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!