Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mikor szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor szoktatok bele menni alkalmiba?

Figyelt kérdés
Szórakozó helyen szoktatok erre fiút keresni?
2021. máj. 24. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha látom van pénze akkor mehet a dolog
2021. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mikor? Amikor olyan a kedv, hangulat ÉS a pasi. Keresni? Nem kell azt keresni jön magától. Nagyobb kihívás értelmes, normális pasit találni aki nem csak dugni akar.
2021. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Akár ott is, de bárhol találok erre embert.
2021. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én nem csak dugni akarok és láss csodát! Pont ezért nem találok senkit.
2021. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szórakozóhelyen nem dugatom meg magam büdös,koszos vécében se az utcán. Magamhoz se hívok fel senkit. Engem az egész alkalmi dolog nem vonz. Valljuk be minden pasi ilyenkor csak egy űrítésre keres csajt. Én meg a normális kategória vagyok. Inkább kapcsolatban szexelek ha van
2021. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 normális kategória 😂😂😂😂😂
2021. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Tanácsként: az alkalmi ugyanúgy szimpátia, bizalom, vágy szintjén működik. Csak éppen 10x többet kell "hoznod" stílus, kisugárzás, személyiség, megjelenés (ebben a sorrendben) terén az alkalmihoz mint ha normál kapcsolatra ismerkednél. Szóval ha már tudsz csajozni, normálisan meghódítani egy nőt akkor alkalmit is találsz esetenként, amíg ez nincs meg addig alkalmid sem lesz.
2021. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha részeg vagyok vagy ha meghiv sok dologra. 20L
2021. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Alkalmiba soha, viszont volt olyan élethelyzetem amibe kapcsolat nem fért bele, viszont egy barátság extrákkal simán ment volna. Nem volt olyan férfi, aki ütötte volna a mércét, más megoldást találtam.
2021. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!