Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezett ekkorát,betegség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezett ekkorát,betegség?

Figyelt kérdés

Barátommal 1,5 hónapja vagyunk együtt,testileg is nagyon vonzó,de igazából nem nagyon működik köztünk a szex.Mintha nem izgulna fel rám vagy nem is tudom...szóval nem áll fel neki rám,vagy ha fel is áll és belém teszi (nagyon jó érzés) de lelankad.


Egyszer megkért hogy szopjam le,megtettem na de akkor nagyon állt neki végig és el is élvezett. Szóval nem hinném hogy impotens vagy valami nem értem.


Aztán ami történt utoljára hogy ujjazott,és közben verte a farkát rám,és amikor elélvezett kb az egész testemet le élvezte,én ennyi spermát nem láttam még egy férfitól sem...lehet valami egészségügyi problémája van?


Egyébként szakítani fogunk mert nem illünk össze szerinte és szerintem is,csak erre kíváncsi vagyok.


2021. máj. 24. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pár napig nem volt semmi és úgymond összegyűlt a cucc.
2021. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Betegség biztos nem.Nagyon felvolt izgúlva.
2021. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját kezéhez van szokva?
2021. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért lankad, mert izgul a szex miatt. Hány évesek vagytok? Ha a petting meg az orál működik, akkor csináljátok csak azt tovább, idővel ellazultok! Nincs semmilyen előírás arra, hogy csak a behatolós szex működőképes egy kapcsolatban.
2021. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
De, lehet jogos a betegség. Hiperspermia a neve, ha túl sok az ejakulátum. Egyébként ki kell vizsgáltatni, ha állandó, ugyanis általában meddőséggel jár.
2021. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Betegség, az, hogy nagyot élvezett a pasid... Sok eszed lehet. Amúgy a szopás nagyon jó érzés nekünk, azért állt neki jól végig.
2021. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ha sokáig nem élvezek több napon át 1..2hetig és utána tele vagyok anyaggal, aztán szexre kerül a sor első menetben nem kemenyedik kő keményre, csak mikor élvezek. Na és ekkor óriási adag spermam jön.

Aztán második rá már ko kemény

2021. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!