Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt a szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem szexpartnernek egy nős férfihoz.. Az oldal lényege, hogy minel több szexpartnert szerezzen valaki. Találkoztunk, lefekudtunk kb 7x majd közölte velem, hogy innentől neki ez nem elég és törölte magát az oldalról. Írt viberen, hogy akkor innentől nem e akarnék vele (titokban) együtt lenni? Találkoztunk. Majd elmentünk ide oda kettesben. Nem mindig volt szex...egyszercsak azt vettem észre, hogy a munkahelyem elé sétált. Megkerdeztem tőle, hogy mit keres itt? Annyit mondott, hogy látni szeretett volna és elment.
2021. máj. 24. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már többet érzett írántad és azért is ment eléd!
2021. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik oldal ez?
2021. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az oldal lényege, hogy minel több szexpartnert szerezzen valaki."

Mi ez, valami bizarr játék?

Különben innentől tudja hol dolgozol, lehet kikémleli hol laksz..

Én ennek nem örülnék.

2021. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy csak vele szexelj. Átlag férfi nem szereti ha értékesebb játékszereit (legyen az autó, műszaki cikk vagy csaj) mások is használják.
2021. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Remélem az ilyen ribik messzire elkerülnek!
2021. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a hazug álkérdés! Nincs ilyen oldal! Beleszerettél egy nős férfiba, aki ürítőzsáknak akar. NINCS olyan férfi, aki abbahagyj az ingyenpunci reszelését majd hirtelen randizni akar. Főleg nem nősként.


Kamu az egész, szerelmes lett a kislány.


F, 37

2021. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!