Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha általában nálam idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha általában nálam idősebb nőkkel jártam és értelemszerűen szeretkeztem, az jó karma?

Figyelt kérdés
Akarva-akaratlanul is mindig néhány évvel idősebb barátnőim voltak, a legidősebb 11 évvel járt felettem. Valahogy vonzom a nálam idősebb nőket. Persze nem rendszeresen, inkább hébe-hóba. Ennek persze örülök, talán az lehet az oka, hogy magam is érettebb, komolyabb vagyok a korosztályomnál. Ám igazából roppant kíváncsi vagyok viszonylag sármos 30-as férfiként, hogy milyen lehet lefeküdni egy 18-20 év körül lánnyal, miképp szeretkeznek ők. Viszont úgy érzem, lelkileg, mentálisan ők még gyerekek hozzám és magamat ismerve, ha tudatosan kezdenék bele egy ilyen projektbe, juszt sem sikerülne. Hagyjam rá, maradjak az idősebb nőkkel történő szexnél?
2021. máj. 24. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem hiszem hogy hozzád illenének lelkileg.
2021. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véletlen küldtem el. Én már 20 évesként is sokszor úgy érzem, hogy túl idős vagyok a 16-18 évesekhez. Egyszerűen még teljesen más problémákkal rendelkeznek, máshogy gondolkoznak stb. A szex részről meg: hát elég változó, vannak nagyon jók de vannak nagyon béna lányok is.
2021. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figy' ha egy idősebb nőt meg tudsz hódítani akkor elvileg már kellene rutinodnak lenni a korodbéli nők esetében is, ti. egy idősebb nőhöz sokkal többet kell letenni fejben mint az életkorod. A kérdésed viszont bocs, nem erre utal... A 18 éves lány le fogja tojni hogy te hány évesekkel dugtál korábban, a te dolgod, sőt csak negatívum a szemében ha ezzel hencegsz.
2021. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló életutat jártam be és azt kell mondjam, hogy néha azt éreztem, hogy még a huszonéves lányokhoz is masszív IQ csökkentésre lenne szükség.


Az a kevés értelmes meg vagy megállapodott egy korosztályában lévővel, vagy egy idősebb pasit választott, de azt már tudatosan, családalapítás céljából.


Ez kicsit olyan, minthogy a futáshoz meg az súlyemeléshez is másfajta izomzatra van szükség.


A mi esetünkben az idősebb, érettebb, normálisabb gondolkodású nők azok, akik valahogy összejönnek, míg más férfiak, akiken meg fürtökben csüngenek a kis tiniribik, azok meg mindent megtennének egy milfért, de csak a rosszlányokról tudnak beintézni maguknak egyet, mert a 30-as 40-es nők körberöhögik őket az 50-es karral, kockás hassal pózerkedő kis ecsetfejűeket és ezen az sem változtat, ha vesznek a diákhitelből maguknak egy használt BMW-t.

2021. máj. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom miért kell túlmisztifikálni az idősebb nőket, semmivel sem nehezebb őket felszedni mint a fiatalabbakat.
2021. máj. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!