Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiknek volt szexuális kapcsolata kisebbségi társadalomból származó férfivel?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének, hogy milyen volt. Megéri belemenni?

2021. máj. 25. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Mármint cigánnyal?

Nem.

Már a gondolat is elveszi a kedvemet.

2021. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem volt

Nem tudtam, hogy roma

Utólag tudtam meg

De csak szex volt semmi több

És az egyik legrosszabb

Unalmas volt, semmi extra

2021. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Dik má!De szípen körülírtad ídes komám!
2021. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Azért érdemes lett volna leírnod, hpgy konkrétan melyik kissebbségre gondolsz. Vagy bármelyikre? Mert akkor nem értem a 'megéri belemenni?' kérdésed.

Ma Magyarországon 13 'kisebbség' van. Nem mindegy melyikre gondolsz vagy te éppen milyennemzetiségű partnert néztél ki.

Én voltam egyszer egy itthoni horvát pasival. Nekem jó élmény volt, semmi különösebb problémát nem tudnék említeni attól még h nem 100% magyar volt. Amúgyis teljesen emberfüggő kivel jó a szex, nem a nemzetiség számít...

N

2021. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen cigány.
2021. máj. 25. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Voltam már romákkal.


N/41

2021. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os és mik voltak a tapasztalataid velük?
2021. máj. 25. 15:06
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem is leszek soha.
2021. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, voltam. Nem azért mentem bele, mert cigány volt, hanem mert vonzott.

De nem mondanám, hogy más volt csak mert cigány volt. Nekem jó volt, mert én oda voltam érte.

2021. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20-on évesen egy helyen melóztunk és megkedveltük egymást, jól öltözött és helyes is volt. Párszor voltunk együtt, jó volt, de csak szex, én se és ő se akart többet. Ettől függetlenül lógtunk is együtt és a barátaival is 2x. És ők nem voltak cigányok és a fiún se látszott ink., hogy félvér. Amíg tartott jól el voltunk.
2021. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!