Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelem és a szex a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem és a szex a legjobb dolog az életben?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szinte csak ekörül forognak a gondolatai. Ha nincs kapcsolata akkor minél előbb új valakit szeretne megismerni.

Nekem még nem volt senkim, bár én is vágyom rá, csak az a baj hogy nem tudom összehozni, pedig tényleg jó dolog lehet és ez idegesít.


2021. máj. 25. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha a kettő dolog egyszerre valósul meg egy ember iránt és ő viszonozza is akkor az tényleg a legjobb dolog a világon.
2021. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az sok mindentől függ,nem csak ennyiből áll.De igen jó dolog az tuti!De ha neked még nem volt szerencséd ezt átélni egyiket sem,akkor valószínű hogy mindkettőt varázslatosan fogod látni első körben,az a bizonyos rózsaszín felhő fog körülvenni... Ne idegeskedj,nem vezet jóra,csak magadat terheled feleslegesen.Laza legyél,nyugodt kiegyensúlyozott magadat add és mutasd kifelé ami jó hatást gyakorol a környezetedre is.Ismerkedj,barátkozz,és meglátod hogy neked is sikerülni fog!Hirtelen fog megjelenni,nem is számítasz rá,és hopp azon kapod magad hogy ejha már szerelmes is vagy:) Fel a fejjel,és hajrá,kívánom hogy eléred a célod...
2021. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó a kapcsolat és a szex akkor tényleg a legjobb dolog az életben, de nem erőltetem sose azt hogy minél hamarabb kapcsolatban legyek.
2021. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, ha jól működik


A legjobb viszont az egyedüllét, nem a magány!!

2021. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. A JÓ szex (és szerelem) a legjobb az életben. Nagyon fontos megkülönböztetni, ugyanis nem véletlen van nagyon sok pár, akik ritkán szexelnek(persze van olyan hogy valakinek tényleg kicsi a libidója, de azért a jellemzőbb indok, hogy valamilyen okból kifolyólag nem olyan jó a szex a két fél között).
2021. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Boldog szerelmi, szexuális élettől az is lehet összességen könnyen elég boldog ember aki munkájával, életkörülményeivel nem túl elégedett.


Erről egy vicc:

Hans és Gerda 50 éves, jólétben élő házaspár.

Gerda: - Látom nagyon eltöprengtél valamin kedvesem…

Hans: - Csak elgondolkodtam azon, hogy hiába van elegáns villánk, szép nyaralónk, 2 új Mercedesünk, luxus helyekre járunk, luxus árukat vásárolunk, 20 éves egyetemistaként mégis boldogabb voltam.

Gerda: - Na és miért?

Hans: - Mert bár akkor semmi vagyonom sem volt, de a szabadidőmet, éjszakáimat fiatal bomba nőkkel töltöttem. Most meg hiába vagyok vagyonos, este 50 éves nővel bújok ágyba…

Gerda: - Ezen könnyen segíthetünk, bújjál most is fiatal bomba nővel ágyba és gondoskodok róla, hogy válásunk után vagyonod se legyen…

2021. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak az alvás a jó.
2021. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kábó sem rossz
2021. máj. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!