Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jelzitek a párotoknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelzitek a párotoknak, ha szexelni/pettingelni akartok?

Figyelt kérdés

Mi most ott állunk, hogy még nem feküdtünk le, de petting már volt. Viszont a barátnőm nagyon a "férfi kezdeményezzen" elvet követi, így mindig én vagyok aki a domináns. Ez alatt azt értem, hogy ő mindig úgy jelzi, hogy lehetne valami, hogy rám mászik, majd én átveszem az irányítást ott lent nála. Aztán ha meg nem akarja akkor nem. Viszont ha én nem kezdem el őt izgatni, akkor ő sose teszi meg az első lépést, (nem nyúl a farkamhoz, és pl. még a pólómat se szedi le) csak csókolózni hajlandó. Ezek mindig úgy történtek, hogy nem beszéltünk semmit csak, elkezdtünk csókolózni, aztán vagy lett belőle simi-petting vagy nem.


Viszont így nagyon balf*sznak érzem magam, hogy nem beszélünk ezekről, pedig kapcsolatban vagyunk. Nagyon érzem rajta, hogy már ő is le szeretne feküdni velem, de nem tudom nála hogy kezdeményezni a dolgot. Ne szóljak semmit, csak essek neki, és lesz ami lesz? Csak így meg olyan hangulat függő, meg kell várni a tökéletes alkalmat. Vagy mondjak ilyet pl. hogy "de sok időnk van, elüthetnénk valamivel." és smároljam le? Ti hogy jelzitek ha ilyen szándékotok van a párotok felé?


20/F, ez az első kapcsolatom



2021. máj. 25. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Megmondom neki! Nem nagy ördöngősség és biztos ő is akarja!

24/F

2021. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen mondom, hogy jó lenne már, ennyi. Csak nyíltan.


Persze a ti esetetek más. Ha még soha nem volt. Ülj le vele és kérdezd meg, hogy mit gondol a szexről, mivel te nagyon kívánod őt. Többi meg majd adja magát.

2021. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről nyíltan őszintén lehet beszélni... minimum virágnyelven egyértelmű utalást adni. Kommunikáció kérdése.
2021. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Gunit használjatok!
2021. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A következő alkalommal, amikor próbálkozik, simi-puszi közben kérdezd meg, hogy szeretne-e ezúttal tovább menni. Biztosan igent mond. Utána már nem várj, hogy ő csináljon valamit, irányíts te. Ezt szeretné. Az ő korában én is így akartam volna.
2021. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Na? Legyen valami?
2021. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm azt mondja! "Még meg sem vagy borotválkozva!" :)
2022. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!