Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mondjuk egy pasiról kiderül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk egy pasiról kiderülne,a munkahelyen vagy suliban,hogy nagy pénisze van,akkor sokan bepróbálkoznának?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,kiderül a melóhelyen vagy suliban hogy a pasinak nagy pénisze van,akkor kíváncsiságból sok csaj bepróbálkozna nála?
2021. máj. 25. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mások lehet, én biztos h nem. Eleve miért kering ilyen pletyka valakiről? Akkor ott valami nagyon nem szimmel ha ezt már a fél munkahelyem tudja:D nekem ez inkább negatívan hatna, visszatartó tényező lenne

24N

2021. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még fizetésemelést is szoktak addni.
2021. máj. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszik, akkor az előtt is tetszik, hogy ezt megtudnám.

Ha meg nem tetszik, akkor az infó birtokában se fog tetszeni.

Egyébként én soha nem kezdtem kollégával, akkor se, ha nagyon tetszett. Max miután valamelyikünk felmondott.

De ha megtudnám, hogy a fél telephelyet megdugta már, megint felejtős.

2021. máj. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!