Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyek bátrabb olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek bátrabb olyan téren, hogy merjem mondani szex közben, hogy valamit máshogy csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem a barátommal van baj, nem is a kapcsolatunkkal, hanem az én kommunikációs készségeimnek a hiányával. Nem az a helyzet, hogy ne lennék elég érett a szexhez, hanem félénk is vagyok, korábbi rossz tapasztalatok (amiből PTSD lett), és még egy pár ilyen dolog.


Pedig elméletben tisztában vagyok vele, hogy a fiúk elvileg szeretik, ha a lány meg meri mondani, hogy mit hogy szeretne, stb. Mégse merem. Azt se tudom, hogy kéne kezdenem...



2021. máj. 26. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinál valamot, akkor biztasd, mondd, hogy pl. csinálja tovább ugyanúgy. Ha valami nem tetszik, akkor pont így szólj neki, hogy gyorsabban, lassabban, erősebben,óvatosabban, stb. Esetleg oda is teheted a kezét, mozgathatod, hogy megmutasd hogy lenne jó. Valahogy így kéne, egészen nyugodtan szólj neki. Sok sikert.
2021. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy közbe,akkor beszélj vele róla később,nem közvetlenül utána,hanem másnap,hozd fel a témát hogy neked így vagy úgy jobb lenne,akármiről is van szó...vagy csak úgy hozd fel hogy mi lenne ha kipróbálnátok így vagy úgy,mert téged izgat,vonz.

Kell beszélni a szexről egy kapcsolatban...te is érzed hogy így saját magad ellensége vagy!

2021. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno szexnaplót írtam, az első fél évben. Leírtam, hogy mi milyen volt, mi tetezett, mi nem tetszett, mintha naplót írnék. Majd a párom elolvasta, amikor nem voltam ott, hogy ne legyek feszült stb. Ma már persze nincs baj, de ptsd miatt az eleje nehéz volt
2021. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!