Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiknál tényleg előfordul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiknál tényleg előfordul, hogy kirabolják, megveretik az ügyfelet?

Figyelt kérdés

Én még nem jártam prostinál, de őszintén tartok az ilyesmitől, mert mi van ha a másik szobában éppen egy 120kg-os kigyúrt kopasz verőgép van baseball ütővel, aki arra vár, hogy mikor toppanjon be lenyúlni, szétverni?


Ezért nem mehetnék a rendőrségre sem, mivel a prostit igénybe venni az szabálysértés, de q.rválkodni viszont nem az.:D Ennyit a magyar jogszabályokról..


Tehát könnyen még engem hurcolnának meg, amiéért igénybe vettem egy prosti szolgáltatásait és akkor hol vagyunk attól, hogy foglalkoznának a velem történt bűncselekménnyel is?



2021. máj. 27. 06:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Van ilyen..

De altalaban akkor ha valami rosszat csinalsz ;)

2021. máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Hát hidd el, nem csak magyarországon van így...
2021. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#2 Mármint micsoda? Az, hogy megveretnek, vagy az, hogy ellentétes a két törvény egymással.:)
2021. máj. 27. 06:35
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Az ellentétes törvény.
2021. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%

Miért tennének ilyet?


És miért lenne szabálysértés?

2021. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

Én kb 20 éve járok de még sosem volt ilyenbe részem. De ahogy előttem is írják nem mindegy hogy viselkedsz.

De ma már ez nem igazán jellemző.

Sőt.

2021. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 mantis religiosa ***** válasza:
24%
A fénymásolónál bármikor/bárhova " csináltathatsz" magadnak parkoló-kártyát. Aki elkészíti nem követ el bűncselekményt, de amint kiteszed a szélvédőd mögé azonnal magánokirat-hamisítást követsz el. És ezek a dolgok csak jéghegy csúcsa.
2021. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem tudom, hogy igaz-e, hogy szabálysértés a prosti igénybevétele. Szerintem nem. A prosti szabálysértést követ el, ha erre ki nem jelölt közterületen kínálja magát.

2. A prosti nem abból él, hogy kifosztja a vendégét. A lakásos prostiknál még az autód is nagyobb biztonságban van, mint másutt, mert az az érdekük, hogy a vendég visszajárjon, és ne legyen kellemetlensége.

3. Bárhol megeshet, hogy ok nélkül megvernek, az is, hogy kirabolnak, de ez nagy ritkaság, nem kell számolni vele, és semmiképpen sem tipikus egy prostinál.

4. Természetesen be kell tartanod az üzlet általános szabályait: a megegyezést a szolgáltatásról, árról. Normálisan kell viselkedned, és semmi bajod nem fog esni (betegséget elkaphatsz, de az sem jellemző). Azt mondanám: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

5. Ha ilyesmitől tartasz, ne menj oda.

2021. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

A legtöbben épp ezért nem visznek magukkal sok pénzt, és a mobilt sem viszik fel.

Szóval nincs értelme megverni senkit, ha az nem erőszakos a lánnyal.

Ha meg jól érzed magad, rendszeresen mész, és rendszer lesz a bevétel.

2021. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ja, de honnan tudja, hogy még sincs nálam valami érték? Mondjuk egy drága karóra, vagy egy jó cipő is érhet neki annyit. Az meg már bocs, de szerintem hülyeség hogy sokan nem visznek fel mobilt. És aki mondjuk gyalog megy vagy busszal, az hol hagyná addig a telefonját?
2021. máj. 27. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!