Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik egy szobaba laknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egy szobaba laknak a testverukkel ok hogyan oldjak meg ha szegyenlosek?

Figyelt kérdés

Most koltoztunk egy kisebb lakasba. Eddig kulon szobaba laktunk a nagytesommal (20 eves), de most egy szobaba kerultunk.

Latom hogy o nem igazan szegyenlos, siman atoltozik vagy meztelenul jon be furdes utan es ott oltozik fel rendesen , stb.

En viszont tok szegyenlos vagyok a csaladtagok elott, eddig a sajat szobamba nem kellett ilyenekre figyelnem. Neha be is szolt hogy tulzasba viszem.


Ti hogy vagytok ezzel? Vagy engedjem el ? Mindketten fiuk vagyunk.



2021. máj. 27. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Öltözz a fürdőszobában.
2021. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Farokverő kamukérdés Beteg, hogy ilyesmi izgat.
2021. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nőj fel hozzá fejben, hasznos képesség lesz az életed későbbi szakaszában. Ez nem azt jelenti, hogy egymás előtt verjétek, de semmi beteges nincs abban ha két azonos nemű testvér nem mindig állig öltözve van egymás előtt.
2021. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem okozott problémát nővérem előtt öltözni és neki se. Tesók vagyunk láttuk egymást meztelenül kicsinek is, most is. Nincs ezzel gond.
2021. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne stresszelj ezen. Neki is ugyanaz van a két lába között. Meg ha ő nem szégyenlős, akkor neked sem kell feszengeni.
2021. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem testvérek főleg ha egyneműek nincs miért szégyenlősködjenek egymás előtt. Ha eddig szokatlan volt akkor itt az ideje hogy felhagyj vele
2021. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk ez természetes, én is egyszobában lakok bátyámmal, aki nemsokára 18

láttam már meztelenül, látott már meztelenül, ennyi, meg kell szokni L

2021. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Ellenkező nemüeknél ez még kérdés lehet esetleg. De azonos nemüeknél...
2021. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!