Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik csikló kisebbítő műtét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik csikló kisebbítő műtét?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már képesek péniszből vaginát faragni, gondolom ezt is megoldják. Nem ajánlom, hogy belevesd magad, utána lehet nem lesz már jó a szexuális életed.
2021. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Létezik intim plasztika, szeméremajkak, csikló vonatkozásában is. Utóbbinál nem levágnak belőle, csak visszább húzzák a testbe ahol a 90%-a amúgy is van a csiklónak (csak a vége kukucskál ki). Ezzel együtt bocs, de neked nem plasztikai sebész kellene hanem egy jó pszichológus aki segít elfogadni önmagad. Nem a csiklóddal van a baj, hanem az önbizalomhiányoddal, szorongásaiddal azok meg nem szexuális "alapúak".
2021. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy megcsináltasd!

Úgy tökéletes ahogy van!

Én is a salátapuncit szeretem, és a nagy csiklót!

2021. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ilyet csinálj már! Nagyon ritka az ilyen csaj, vagány adottság ez.
2021. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Vagány adottság? 😄
2021. máj. 28. 13:22
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értve az előttem szólókkal, hidd el a legtöbb férfi azt vallja, hogy minden punci szép, ha ápolt! Ráadásul egy nagy részüknek meg különösen tetszik a nagy csikló és méretes kisajkak! Nekem is...:-)

Nehogy műttesd, légy inkább büszke rájuk!

2021. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez izgalmas :P

Nehogy megműttesd.

2021. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, vagány. Nem értem miert mindig azt kell kivánni, amilyen másnak van.
2021. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18:

Mert a nők ilyenek. Ha vékonyak, hízni akarnak, ha teltebbek, fogyni. Ha kicsi a mellük, nagyobbat, akarnak, ha meg akkora, hogy belefájdul a hátuk, kisebbet.

2021. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos létezik ilyen műtét is, mert már szinte bármit meg lehet csinálni. De tartok tőle, hogy elég drága, és esetleg nehéz olyat találni a közelben, aki megcsinálja.

Egyébként szerintem fölösleges is megműttetni. Inkább legyél rá büszke! Neked nem olyan, mint a legtöbb csajnak, és ettől különleges vagy :) Én örülnék, ha egy ilyen csajjal lehetnék.

2021. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!