Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, milyen férfiakat/f...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen férfiakat/fiúkat találnátok szexuálisan vonzónak?

Figyelt kérdés
Vonzanak az olyan pasik akik:

2021. máj. 28. 09:46
A kérdező szavazást indított:
Magabiztosak, céltudatosak és szeretnek dominálni az ágyban
Kiegyensúlyozott de inkább hajlik a dominálás felé mint a semlegesség felé
Teljesen kiegyensúlyozott, abszolút partnerként kezel titeket és pont olyan elvárásokat támaszt mint amiket ő maga is teljesít
Kiegyensúlyozott de inkább hajlik az alárendelt szerepkör felé mint a semlegesség felé
Önbizalom hiányos és vissza húzódó, szereti a kezetekbe adni az irányítást és alárendelni magát
Ezek közül többel is eltudnám képzelni magam, leírom pontosan hogyan gondolom
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Határozott, magabisztos, domináns! Nekem ezek a fontosak
2021. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

A barátomat tökéletesnek tartom ilyen szempontból, leírom nálunk hogy működik:

Legtöbbször nincsenek szerepek, egyszerűen hangulattól függően csináljuk, de néha felmerül, hogy egyikünk domináljon. Ne durva BDSM-re gondolj, inkább annak egy lightosabb verziójára. Itt viszont a szerepek változnak. Néha ő dominál, néha én. Mindketten nyitottak vagyunk elég sok mindenre, de semmiképp nem várjuk el, hogy a másik olyat tegyen, amivel kényelmetlen, vagy olyat tegyen, amit mi magunk se tennénk meg.

2021. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Határozott, magabiztos de nem irányít.
2021. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Sok nő azt szereti, ha elnyomják őket. Legyen a konyhában a helye, legyen meg a mindennapos szex az ágyban.


Aztán idővel rájönnek, hogy ez nem teljesen oké így, és hirtelen beadják a válópert.

2021. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Határozott, magabiztos, vagány, aki szeret irányítani, idősebb férfi. :) L26
2021. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Aki nagyon gazdag és el tud tartani, én meg élvezhetem az életet, szoli, manikűr, pláza, vakáció (persze ne kelljen dolgozzak), gyerek majd ha eléggé kiélveztem az életet. Ágyban mindegy milyen, elég ha jól nyal pl, nyelve meg minden férfinak van. Valahol minden nő így gondolja, nem csak én.
2021. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hát nem, nem gondolja valahol így minden nő. Ez gáz.
2021. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyen éppen eléggé szőrös a melle és a karja, valamint legyen szép a kézfeje.A kéz mindent elárul a másik emberről.
2021. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Határozott,magabiztos,céltudatos,kiegyensúlyozott,nem irányít.
2021. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sérült lelkű, kedves, jól néz ki (valamennyire izmos, de azért nem egy súlyemelő, magasabb tőlem, de nem egy kosárlabdázó), valamiért számomra vonzó, ha switch, mert a sérült lelke miatt szeretné megélni a domináns énjét is, de azt is hagyná, hogy én irányítsam őt időnként. Mindkét esetben irtó jókat szexelnénk, és biztonságot akarnák nyújtani neki, bizalmat, egy olyan testet, ahol otthon lehet. 20-as, 30-as korosztály játszik.
2023. okt. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!