Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyi ideig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi ideig bírjátok ki szex nélkül?

Figyelt kérdés
Mennyire tudjátok a szexről elterelni a figyelmeteket?
2021. máj. 28. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Munka és leterheltség függvénye, de van kezem :)
2021. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Akár egy egész napig is!! ;)
2021. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Barmeddig
2021. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Bármeddig, nem fekszem le akárkivel csak azért mert nagyon kivagyok. Masztizok ha úgy van
2021. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

lánya válogatja.

volt olyan exem aki kb 1 hetet bírt ki, utána masztizgatott már saját bevallása szerint.

De olyat is ismerek aki nem maszturbál abszolút, csak szex, és azt is csak akkor, ha összejön valakivel (nem feltétlen alkalmi)


ez pont olyan mint nálunk férfiaknál...van aki naponta recskázik, van aki ha nem szexel 1 hétig már hivatásoshoz megy, ha van kapcsolata ha nincs

2021. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Tökmindegy, a kérdező és a privivadászok úgyis azonnal írnak ha nőnek gondolják a hozzászólót akár 5 percig akár 5 évig bírná szex nélkül 😅
2021. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Van, hogy hetekig szexre sem gondolok, van, hogy pedig egész héten csak szexelnék, masztiznék.
2021. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Életem végéig is kibírnám, tudod válogatok a gyökerek között és csak azzal fexem le, akit szeretek. Vele is fél év utan. Vannak még ilyenek.
2021. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Barmeddig lol. A kezem es a vibratorom tehetsegesebb, mint barmelyik pasi, akivel valaha szexeltem (mondjuk nem volt sok, szoval nem allitom, hogy ez a jellemzo, csak nekem nem jott ossze).
2021. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát én lassan 6 hónapja nem sexeltem! Semmi bajom nincs.ki bírom akár 2évig is. Utoljára januárban feküdtem le a férjemmel mikor még együtt voltunk.
2021. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!