Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez ciki lenne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki lenne ha előhozakodnék vele? 21l

Figyelt kérdés

Megbeszéltük egy pasival h találkozunk 7végén viszont nem írt :( most úgy alakult h 2 napig enyém lesz a lakás.

Az ciki ha írok neki h nincs-e kedve átjönni?

Nem egy helyen lakunk, de mindig mondogatta h felakar jönni hozzám.

Ez túl nyomulós, és hagyni kellene őt igaz?


2021. máj. 30. 10:54
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

*Azt mondta h írni fog mikor végez a munkával de nem írt, viszont én küldtem neki egy üzenetet amit visszavontam, és azt látta is de nem reagált.


Pár napja tő mondatokban írt.

2021. máj. 30. 10:57
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne ciki?
2021. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
hagyd a francba, nehogy már te fuss utána...
2021. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

3

Ne legyél már ilyen elmaradott.

2021. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
fúúúú, micsoda elmaradott vagyok tényleg :D akkor helyesbítek, hogy 4-esnek megfeleljen: igen, irogass neki, hivogasd, és ha mást nem, kínálj is pénzt, hogy végre feljöjjön hozzád...aztán kérdezd meg, hogy lehetsz-e a sz@ra...
2021. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem akarok futni utána. Biztos sok lánnyal ismerkedik mert a napokban ignorál, de én akarom őt.

Ez az érzessel nem tudok mit kezdeni. Ilyen soha nem volt😥

2021. máj. 30. 11:10
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

5

Nem azt állítottam hogy rohanjon utána, de egy üzenetet vagy valamit igazán megejthet, ha már egyszer megbeszélték a találkozót, nem tudom hogyan szűrted le mindebből hogy rögtön lábtörlőnek fogja használni a csávó, tudod vannak elfoglalt emberek is, én sem lógok a nap 24 órájában a telefonon, igaz már vasárnap van, de ami a lényeg hogy ilyen helyzetben még írhat a lány hogy most akkor mi van.

2021. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

6

Honnan tudod hogy sok lánnyal beszél?

Ez a tipikus női túlkomplikálás esete, szerinted nekünk férfiaknak milyen érzés amikor egy szép lánnyal ismerkedünk?

A szép lányokra nagyobb eséllyel hajtanak rá többen egy nap, mint a jó pasikra.

2021. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#7

abból szűrtem le, hogy látta, hogy írt neki a csaj, nem reagált...amikor meg írt, akkor meg szavakban válaszolt.

ha én nem érek rá, akkor azt közlöm azzal, aki iránt érdeklődöm, hogy bocsi, most a napokban el leszek havazva...

2021. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%
Ha ennyire akarod kérdező, akkor meg szenvedj, de utána nekem ne írd ide ki 3 nap múlva hogy 20on X éves szűz vagy és a kutyának nem kellesz.
2021. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!