Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy fenekű lányt nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fenekű lányt nem lehet kielégíteni nem túl nagy farokmérettel análisan?

Figyelt kérdés
Volt egyszer hogy felhívtam egy lányt(elég nagy fenékmérettel) mert szerettem volna "jól érezni magam" mondtam neki hogy anált szeretnék és egyből az volt az első kérdése hogy mekkora a méretem, mondtam neki hogy nem valami nagy és szinte abban a pillanatban letette a telefont. Ennek ellenére oda és vissza vagyok a nagy popsiért, szinte már fétisem lett.

2021. máj. 30. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Oda azért kell egy bizonyos méret, ha tényleg nagy feneke van, és kemény farok is kell hozzá.
2021. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
persze hogy letette, nem férsz oda :D
2021. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Prostit hívtál fel?
2021. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
11:29-es. Igen!
2021. máj. 30. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok prosti nem vállalja az anált egyáltalán. Mások vállalják, de csak kimondottan kis mérettel, ilyen 12/3-as incselkedővel például. Nekem közepes farkam van, 16-17 centi és megdolgozott vele a kiscsaj mire sikerült neki berakni. Csak úgy vállalta hogy ha magának helyezheti be, meg semmi durvulás. Ötezret kért érte pluszban, egynek jó volt, de rendszert nem csináltam belőle, nem szeretek óvatoskodni, így a punci jobban fekszik nekem. Akit felhívtál szerintem azért tette le a telefont mert nem voltál szimpatikus neki a beszélgetés alapján. Olyan csajt hívj fel akinél ez benne van extraként a szolgáltatásban és kommunikálj normálisan, ne paraszt módjára és akkor nem lesz gond.
2021. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 a prosti azért vágta rád a telót mert nem szeretik a nagyobb méretet, sőt análban annyira az átlagost sem. Ja és nem azért megy hogy te kielégítsd hanem a pénzedért. A k.rva kétszer élvez: először mikor fizetsz neki, másodjára mikor a kuncsaft végre befejezni és lelécel.
2021. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nagy fenekem prosti jól jönne.
2021. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Nagy fenekű
2021. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj a prostihoz járással, hogy úgy csak gumival lehet biztonságosan csinálni.

Rendes barátnőnél meg marha jó tud lenni gumi nélkül az anál. Jó beleélvezni.

30F

2021. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!