Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már olyan 2F1L...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan 2F1L hármasban, ahol az egyik pasinak sokkal nagyobb pénisze volt, mint a másiknak? Ha igen, mik voltak a méretek? Mit szólt hozzá a lány? Nem volt cikis helyzet..? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Melyik pasival élvezte jobban a nő? Melyik tudott több kört, vagy hosszabbam szexelni?

2021. máj. 30. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi kerdest:D
2021. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnkkel élvezte a lány. Nekem volt kisebb méretem, én tudtam bármennyi kört.
2021. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Istenem ezen is csak az ilyen szerencsétlen gyk-s pasik pörögnek. Ha így gondolkozol ne aggódj, sosem lesz részed ilyesmiben szóval tárgytalan a dolog

N

2021. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, és nekem volt kisebb a farkam.
2021. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy Mosoni párhoz csatlakoztam tavaly, mindhárman 23 évesek voltunk, a másik srácnak sokkal vékonyabb és kisebb volt, ezért is mentem :3
2021. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Lány vagyok. Nem a péniszméret tűnt fel, hanem a keménység. És mivel ittas voltam, nem törődve semmivel, ránéztem arra, akit épp szoptam, majd azt mondtam neki, hogy a “Te f.szod keményebb.” Aki dugott, az megsértődött, azóta sem láttam. :D Amúgy mindkettejük jó volt. 17 voltam, a pasik 45 - 48 évesek voltak.
2021. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi esetünkben nehéz egyértelműen megválaszolni. (Az alma és a körte összehasonlításának tipikus esete.) Az én szerszámom 17.5 cm hosszú és 4.7 cm az átmérője. A barátom farkának kerületét nem mértük le, de sokkal vékonyabbnak látszott mint az enyém. Saját bevallása szerint a hossza 24 cm. Feleségem is meglepődhetett, mert kegyetlenül görbe volt, de mivel Ő kezdeményezte az egészet, be is dugatta. A barátom szerszámának vékonysága sok gondot okozott, nehéz volt megtalálni azt a figurát, amelyikben a nejem is élvezni tudta, a fiút mégis irigyeltem, mert sokkal tovább tudta húzni az aktust, elsülés után sokkal hamarabb állt fel újra mint az enyém, és természetesen több menetet is tudott produkálni.

Mindhárman 25 és 26 év közöttiek voltunk.

febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!