Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a nők nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nők nincsenek úgy oda a szexért, mint a férfiak, és csak kötelességből vagy manipulációs céllal gyakorolják egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

kötelesség:

mostanában nyűgös a férfi, puncival jutalmazom, hogy nyugtom legyen...


manipuláció:

1. haragszom rá, ezért nincs punci

2. utalok rá (akár szavak nélkül is), hogy nem lesz punci, ha nem viselkedik az érdekeim szerint.



2021. máj. 30. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van olyan akinél így működik, de szerintem a nők többsége nem ilyen.
2021. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
En nehezebben birom f asz.nelkul L
2021. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám
2021. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként többször volt manipulációban részem,amiket írtál,mindegyikben.Viszont könnyedén megtudtam változtatni az álláspontját.Könnyedén eltudtam érni hogy megmásítsa a döntését.És ez pusztán logika...hisz egy nő se akar a saját maga ellensége lenni.Azzal hogy engem büntet a szex elvonásával,azzal magát is bünteti.És nagy általánosságban elmondható hogy a nők is ugyanúgy szeretik a szexet.
2021. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen nőm, szakítás lett a vége. A kapcsolat végefelé már nem is tudtam lefeküdni vele, nem állt fel rá, bármit csinálhatott.

Szerencsére nagyon ritkák az ilyen nők.

2021. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Ez alapigazság, öregem 🙁 MINDEN nő ilyen. Tudják, hogy mekkora hatalom a punci, és vissza is élnek vele.
2021. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sose manipuláltam senkit sem a szexszel. Azért csinálom mert igénylem, kívánom.
2021. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez úgy baromság, ahogy van. Igény igénylem a jó szexet, semmiféle kötelességtudat nincs benne. Ez valami városi legenda, hogy a nőknek nem fontos, talán a gyengén teljesítő férfiak ezzel nyugtatják magukat. Ez nem jutalom mert hosszú napja volt, nekem alap a napi egy szex. Pont ezért sem büntetnék szexmegvonással, mert ezzel magamat is büntetném. Ezen kívül, nem csak nekem van punci a lábaim között, ha megvonom, előbb utóbb mást keres, ennyi.
2021. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulnak olyan manipulator fapinak is, de a legtobben, mint en is, imadjuk a szexet :)


L

2021. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!