Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni egyetlen nő sem?

Figyelt kérdés

Miért nem akar velem lefeküdni egyetlen nő sem? Kapcsolataim pár hónapig tartottak csak (kb évek teltek el a kapcsolataim között), egy éjszakás, szexkapcsolat sose volt. Sosem keltettem fel a nők érdeklődését, munkahelyen is rengeteg nő dolgozik, mégsem akar tőlem senki semmit, inkább elfordítják a fejüket, nem is néznek rám, ha szembe találkoznak velem, vagy csak játszanak, röhögnek rajtam és azt élvezik... Magas vagyok, adok is magamra.


28/f



2021. máj. 30. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%
Változtatnod kell magadon. Látatlanban, ismeretlenül nem tudom megmondani, hogy min de ha írsz privátot segítek.
2021. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
90%
Hogy nézel ki? Tudsz küldeni képet?
2021. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert ilyen hülyeségeket kérdezel
2021. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
97%

Béna vagy és hülyén gondolkozol.

Mi az hogy egyetlen se?

Ne az összes csajjal akarj lefeküdni, hanem válassz ki egyet és arra hajts rá, persze ha van egy kis vissza jelzés .

De csak arra az egyre és kövess el mindent hogy te légy a szemében a nagy ő.

Legyél hozzá kedves de kicsit erőszakos is hogy már pedig neked kell ő és csak is az az egy csaj.

De túl buzgó és tolakodó se légy , ha veszi a lapot akkor majd ad ő jelet vagy konkrétan meg is fogja mondani hogy lehet e belőle valami.

Szóval ne légy töketlen, akarj valamit te is , na azt várd hogy valamelyik csaj majd leteper.

2021. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a baj velem, de eléggé nyomorultnak érzem magam, hogy ennyi idősen nem fekszik le velem egy nő sem, persze tőlem jóval fiatalabbak élik világukat, és ez nagyon frusztrál már...


Képet nem szeretnék küldeni.


Miért hülyeség?! Menjél már te is te....

2021. máj. 30. 20:15
 6/82 anonim ***** válasza:
94%

Hallottál már arról a szóról hogy kisugárzás?

Gondolom a munkahelyeden ha rád néz valaki érzi a negatív erőt benned.Hogy nem vagy rendbe magaddal,gátlásaid vannak,önbizalomhiányod van,szorongsz.

Egy ilyen férfi nem nagyon tudja felkelteni a nők figyelmét.

De vajon más lenne ha az jönne le rólad,hogy magabiztos vagy,rendbe vagy lelkileg,vidám vagy,tele vagy pozitív energiával?

Próbáld ki,nincs vesztenivalód.És figyeld a reakciókat,máshogy viszonyulnak-e hozzád az emberek?!

2021. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
100%

"Magas vagyok, adok is magamra."


Az, hogy adsz magadra, alapvető elvárás - nem csak társkeresés terén, hanem úgy általában.


A magasság meg tényleg imponál sok nőnek, de ha abből áll a személyiséged 90%-a, akkor nem fogsz sokra jutni.


Sokan a "csúnyaságukra" (még ha nem is igaz) akarják kenni a sikertelenségüket, mert nem hajlandóak mélyen magukba nézni, és dolgozni a felmerülő hibákon.

2021. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
59%

A nők 99%-a a domináns férfiakhoz vonzódik szexuálisan. Ez nem azonos a nyomulós, durva, macsó stílussal, sokkal inkább a határozott, kezdeményező fogalmakkal lehet megközelíteni. Ha látszik rajtad, hogy kiéhezett, ne adj' isten, kétségbeesett vagy, azt a nők kilométerekről kiszagolják. A hamis, megjátszott magabiztosságot szintén.

A kedves, udvarias, belenyugvó "jófiúk" nem kellenek SENKINEK (na jó, férjnek talán, de itt most tisztán a szexről van szó)!

2021. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 Pali1977 ***** válasza:
81%
Nem a kinézeteddel van baj, hanem a magabiztosságoddal. Keress rá: Nicolas Victor Casanova titkok. Minden fejben dől el.
2021. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kinézeted, vagy a viselkedésed, vagy mind a kettő az oka. Látatlanban nehéz megmondani.
2021. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!