Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem, találkoztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, találkoztatok már olyan férfival akivel valóban élvezetes szexchatet lehetett folytatni?

Figyelt kérdés

Ha igen, mitől tartottátok annyira jónak?-Kérlek ne csak két szóban.

Milyen korú volt?

Ezen az oldalon vagy máshol?

N

Nem kérek privátot!



2021. máj. 31. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Tudjuk Norbika hogy nem kérsz privátot mert te akarsz inkább írni azoknak akiket nőnek vélsz :D
2021. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt rá példa.
2021. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Kicsit bővebben?
2021. máj. 31. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Itt ismertem egy kérdés kpcsán. Leeleztünk párat. Kiveséztük a kérdést, meg hogy mindketten egyedül vagyunk otthon.

Elkezdtünk skypon chatelni....

Meséltünk egymásnak kit mi izgat. Írtam, hogy szeretném kipróbállni milyen egy férfinak prosztata masszázst adni.

Ő megírta hogy hosszú csókolózás közben mimet simogatná és hogy simogatná le rólam a pizsama nadrágomat. Aztán hogyan, milyen technikával, milyen váltaozó tempóban ujjazna meg.

Aztán én leírtam pontról-pontra, a legapróbb részletességgel, hogyan venném kezelésbe a farkát a számmal és közben kívülről masszíroznám a prosztatáját.

Ez kb 2 óra hossza volt.Aztán átmentünk kamerára...


Eleinte ott is csak írtunk. Előlről kezdtük. Egyesével ledumáltuk egymásról a ruhadarabokat.

A vége az lett, hogy premier plánban masztiztunk együtt. Ő fogkefével a popsjában verte ki szép lassan nekem, én pedig vibrátorral kényeztettem előtte a puncim, majd a csiklóm.

A legjólesőbb az volt, hogy amikor meghallott elélvezni, ő is eldurrant.


Ennek már több éve volt. Később sokszor össze futottunk így. Mindig kérdések kapcsán. Megismételtük párszor.

Azóta azt hiszem menősült. Már nem beszélünk.

31N

2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Istene, négyes de szép történt...főleg a fogkefés.


Két felnőtt ember nem összejön főzni, hanem az egyik köretet csinál a másik meg rántotthúst - de online, mert milyen jó már!


Szexchat a tiniknek való. Pont annyit is ér. Nem az ivarérett felnőttek műfaja. F

2021. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod #5-ös, az erotika fejben kezdődik. Plussz a jó kommunikáció és fogalmazáskészség mindennek az alapja.
2021. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre lettem volna kíváncsi, amit #6 írt.
2021. máj. 31. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!